ЗВЕРНЕННЯ

Звернення громадян

Політична партія “ТРИБУНАЛ” активно відстоює права українських громадян. 

Люди, з їх проблемами та прагненнями, ніколи не залишаться без уваги. Кожне питання, кожне прохання про допомогу на особистому контролі у керівництва партії. 

Звернення в PDF форматі

Нижче наведені звернення до народних депутатів України, якім було надано хід впродовж останнього часу: 

 

Щодо діяльності Чернівецької митниці

Народному депутату України

Кривошеї Геннадію Григоровичу

 

Шановний Геннадію Григоровичу!

До політичної партії «ТРИБУНАЛ» звернувся Перший космонавт України, Герой України, народний депутат України IV скликання Л. Каденюк з проханням втрутитися та захистити законний інтерес Чорней Юлії Антонівни, жительки с. Валя Кузьмина Глибоцького району Чернівецької області, виходячи з наступного.

За інформацією заявника стало відомо, що у липні 2013 року Чорней Ю.А. було ввезено та подано на розмитнення до Чернівецької митниці придбані у Франції два вантажних автомобілі марки «Citroen» моделі «С3».

Для підтвердження типу транспортних засобів та інших технічних характеристик автомобілів Чернівецькій митниці були подані експортні декларації митного органу Франції, в яких придбані автомобілі віднесені і класифіковані як вантажні, представлено товарно-супроводжуючі документи з перекладом, які також свідчать про те, що вони є вантажними.

Крім того Чернівецькою митницею направлявся запит до представника заводу виробника ТОВ «Пежо Citroen Україна» про надання інформації щодо типу автомобілів марки «Citroen» моделі «С3», на що було отримано відповідь офіційного представника заводу виробника в Україні − ТОВ «Пежо Citroen Україна», відповідно до якого було підтверджено, що вказані типи автомобілів – вантажні.

Висновками судового експерта також встановлено, що зазначені автомобілі за своїм типом є вантажними категорії N1.

Натомість, після обробки митних декларацій щодо розмитнення автомобілів посадові особи Чернівецької митниці безпідставно звинуватили Чорней Ю.А. у підробці документів щодо класифікації автомобілів та прийняли два рішення про визначення коду товару автомобілів як легкових, а не вантажних. При цьому на Чорней Ю.А. було складено два протоколи про порушення митних правил, дві картки відмови в митному оформленні транспортних засобів. Однак, після проведення відповідних експертиз та розгляду протоколів у судах законність дій Чорней Ю.А. підтвердилась і рішенням Першотравневого районного суду м. Чернівці встановлено, що Чорней Ю.А. товаросупровідні документи подала належним чином. Протоколи на Чорней Ю.А. про порушення митних правил у грудні 2013 року та в січні 2014 року судами були скасовані.

Незважаючи на поданий до Чернівецької митниці повний перелік документів, які свідчать, що дані автомобілі є вантажними, вже більше трьох років вони знаходяться на складі Чернівецької митниці, яка безпідставно вважає їх легковими. Слід наголосити, що угода на зберігання на митному складі, яка є підставою виплати за зберігання, з вини Чернівецької митниці відсутня. Дані автомобілі були розміщені на митному склад без згоди Чорней Ю.А. та у її відсутності з використанням евакуатора.

Як стверджує Чернівецька митниця, загальна плата за зберігання двох автомобілів за 1118 діб станом на 12 листопада становить 49192 євро. Тобто за 16 таких автомобілів, що аж ніяк не узгоджується зі здоровим глуздом.

 У результаті вищеописаної діяльності керівництва Чернівецької митниці збитки отримала не лише підприємець Чорней Ю.А., але й держава. Оскільки з підприємства сім`ї Чорней вимушено були звільнені восьмеро (8) працівників, які протягом трьох років податками могли б поповнювати Бюджет країни. На жаль, з вини митниці вони поповнили ряди безробітних. Крім того, використання двох указаних автомобілів під час підприємницької діяльності також давало б дохід Бюджету України. Замість цього вже більше трьох років вони знаходяться на складі митниці. Таким чином, необдумана діяльність керівника Чернівецької митниці п. Салагора М.М. фактично призвела до знищення підприємства Чорней, що нанесло шкоду і державі.  

Описана діяльність Чернівецької митниці стосується не лише Чорней Ю.А. Численні звернення до Каденюка Л. жителів Буковини, що постраждали від такої “роботи” митниці, свідчать про системність, яка завдала і морального, і матеріального збитку підприємцям Буковини і є не що іншим, як відвертим над ними знущанням. Але ж завдана шкода й державі. Користуючись залежністю підприємців та перевізників від працівників митниці та владою над ними, як приклад, наводять вимагання митниками додаткової оплати за митні послуги. Таким чином відбувається знищення малого і середнього бізнесу Буковини, що є важким злочином проти держави.

Після звернень до Каденюка Л. буковинців зі скаргами про затримання на митниці товарів з метою отримання хабарів за своєчасне розмитнення кілька разів у телефонному режимі він звертався до п. Салагора М.М. з метою, щоб той розібрався з ситуацією. При цьому Каденюк Л. завжди наголошував на необхідність дотримання Закону і ніколи не просив преференцій для будь-кого. Але з боку Салагора М.М. вони не знайшли відповідного відгуку і були проігноровані.

Звернення Каденюка Л. до Голови ДФС України п. Р. Насірова нічого не змінило. Відповідь на звернення була написана на підставі інформації Чернівецької митниці і підписана В. о. Голови ДФС Проданом М.В. У даному випадку інформація Чернівецької митниці була однобокою і далеко не повною, а тому спотворила справжню картину дійсності.

Звернення з цього приводу до Прем`єр-міністра України Гройсмана В.Б. також ні до чого не призвело. Звернення було направлено в ДФСУ, звідки знову до Чернівецької митниці, яка зробила ту ж саму відписку. На її підставі отримав таку ж відповідь з ДФСУ, знову підписану В.о. Голови ДФС Проданом М.В.

Враховуючи вищезазначене, політична партія «ТРИБУНАЛ» просить Вашого втручання в ситуацію, яка склалася.

З повагою,

Заступник голови політичної партії «ТРИБУНАЛ» Молотков М.М.

 

Звернення до депутата Верховної ради про надання земельних ділянок учасникам АТО

 

Народному Депутату України

Кривошеї Геннадію Григоровичу

Голови політичної партії

«ТРИБУНАЛ»

Семенка Олександра Миколайовича

Шановний Геннадію Григоровичу!

До політичної партії «ТРИБУНАЛ» звернувся депутат Казарнянської сільської ради Яновський В.М. з проханням допомогти у вирішенні питання щодо надання учаснику АТО Плантичу О.І. у власність земельної ділянки для ведення селянського господарства на території Казарнянської сільської ради Знам`янського району Кіровоградської області, а також провести перевірку діяльності службовців зазначеної ради на предмет дотримання ними Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року №1700-VII (редакція станом на 01.03.2016 року). Вся необхідна для ознайомлення інформація додається.

Зважаючи на вищевикладене просимо Вашого втручання в ситуацію, яка склалася.

З повагою,

Голова політичної

партії «ТРИБУНАЛ» Семенко О.М.

 

Звернення від партії щодо кримінального провадження та проведення обшуків на Державному підприємстві Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод»

Народному Депутату України

Кривошеї Геннадію Григоровичу

 

Шановний Геннадію Григоровичу!

18 червня 2016р. на Державному підприємстві Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» був здійснений обшук службових приміщень, а також території заводу. В той же день та наступного дня, 19 червня 2016р., була здійснена низка обшуків в житлових приміщеннях усіх керівників заводу та навіть їхніх родичів.

В результаті цих дій нормальна робота підприємства була порушена, а нашим товаришам та членам нашої профспілкової організації – Генеральному директору ДП «ПХЗ» Штиану Л.М., його заступникам та керівникам підрозділів нашого підприємства – спричинена тяжка моральна шкода.

Згадані вище дії є явно незаконними з огляду на те, що вони були вчинені в межах кримінального провадження, яке здійснюється органом, не уповноваженим на то законом.

Як вбачається з ухвал слідчих суддів Приморського районного суду м. Одеси, вищенаведені обшуки були вчинені в межах кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42016160690000050 від 02.07.2016р., за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч.2 ст.28, ст. 263 КК України, яке розслідується Військовою прокуратурою Південного регіону України.

Разом з тим, згідно ст. 216 КПК України та пунктам 1, 2 Розділу ХI «Перехідні положення», розслідування злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч.2 ст.28, ст. 263 КК України, не входить в компетенцію слідчих органів прокуратури, а згідно ч.1 ст. 216 КПК України досудове розслідування в цих справах здійснюють слідчі органи Національної поліції України.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади, якими, зокрема, є органи військової прокуратури та їх посадові особи, зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Отже, згідно Конституції та вищенаведених законів України, органи військової прокуратури не мали права порушувати та розслідувати вищенаведене кримінальне провадження, а тому усі їх процесуальні дії в цій справі є незаконними, а їх результати – нікчемними.

Крім того, звертає на себе увагу очевидна, кричуща безпідставність порушення згаданої вище кримінальної справи, що підтверджується текстами судових ухвал про надання дозволу на здійснення вищенаведених обшуків.

Так, якщо вірити цим ухвалам, військові прокурори вважають розкраданням державного майна з боку керівництва ДП НВО «ПХЗ» той факт, що продукція, продана нашим підприємством іншим підприємствам, була перепродана цими підприємствами третім особам за більш високою ціною, ніж була придбана ними в ДП НВО «ПХЗ».

Але будь-якому неупередженому юристу зрозуміло, що ці обвинувачення є явним нонсенсом, бо за версією самого слідства через це «розкрадання» з фондів держави не вибуло жодної копійки, що виключає сам факт розкрадання. А прибуток, який отримали юридичні особи, які перепродали продукцію нашого підприємства, ніколи не перебував у фондах держави, отже ніяк не міг бути викрадений з цих фондів.

Що ж до ст. 263 КК України (незаконний збут вибухових речовин), то суб’єктом цього злочину, як загальновідомо, може бути фізична особа, в той час, як самі військові прокурори пишуть, що в нашому випадку суб’єктами правочину щодо вибухівки були виключно юридичні особи.

З огляду на вищенаведене, дії співробітників військової прокуратури Південного регіону, що виразилися у внесенні до ЄРДР відомостей, які заздалегідь для них не містять складу злочину, та вчинення слідчих дій в досудовому провадженні ЄРДР № 42016160690000050, які вони не мали права проводити, що було їм заздалегідь достеменно відомо, є нічим іншим, як навмисним перешкоджанням законній господарській діяльності нашого підприємства з перевищенням свого службового становища та зловживання ним. Тому у згаданих вище діях вищенаведених службових осіб військової прокуратури Південного гарнізону містяться ознаки цілої низки службових злочинів.

Але Профспілковий комітет та п’ятитисячний трудовий колектив нашого підприємства цікавить, перш за усе, негайне закриття цієї незаконної справи та унеможливлення подальших протиправних дій, пов’язаних з нею, бо сама ця справа ставить під загрозу нормальну роботу та навіть існування нашого підприємства, отже – наші робочі місця та добробут наших сімей.

Ці дії також загрожують національній безпеці України, бо наше підприємство є оборонним, та його навмисне закриття в умовах збройного конфлікту, який зараз переживає наша країна, є, фактично, державною зрадою.

На наше звернення про вищенаведені обставини ані Заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор України Матіус А.В., ані військовий прокурор Південного регіону України, якому він перенаправив наше звернення, не відповідають.

 Політична партія «ТРИБУНАЛ» просить Вашого втручання в ситуацію, яка склалася.

 

З повагою,

Голова політичної партії «Трибунал» О.М. Семенко

 

Звернення до депутатської групи щодо соціальних виплат в Овідіопольському районі

Групі Народних Депутатів України

Кривошеї Геннадію Григоровичу

Ємець Леоніду Олександровичу

Голови політичної партії «ТРИБУНАЛ»

Семенко Олександра Миколайовича

 

Шановні

Геннадію Григоровичу та Леоніде Олександровичу!

Повторно звертаюся до Вас з проханням ще раз втрутитися в ситуацію, яка склалася навколо соціальних виплат в Овідіопольському районі Одеської області.

Після Вашого втручання в дану ситуацію соціальні виплати населенню Овідіопольського району Одеської області почали виплачуватися, але це все одно не вирішує проблему чиновницького свавілля, оскільки:

  1. >Деякі соціальні виплати стали надходити на рахунки отримувачів, але не всім та не в повному обсязі.

  2. Відділ соціального захисту не надає отримувачам роз`яснень, що це за суми та за який період.

  3. З`явилася інформація, що соціальні виплати будуть нараховуватись виключно на банківські карти, адресні виплати не плануються взагалі.

  4. Окрім цього, в газеті «Наддністрянська Правда» з’явилася стаття за підписом сектора прес-служби апарату Овідіопольської РДА (додається), в якій зазначено що, громадяни 31.08.2016 року вже отримали соціальні виплати та виплати заробітної плати.

  5. Станом на 15.09.2016 року соціальні виплати знову призупинені, і це за тих умов, що всі фінансові документи підписані та грошові кошти знаходяться на рахунку Державної казначейської служби України в Овідіопольському районі Одеської області.

Люди обурені таким ставленням до себе. Колишнє керівництво району, зловживаючи службовим становищем, продовжує привласнювати кошти, які виділялися державою для соціальних виплат та виплат заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Враховуючи вищезазначене, прошу Вашої допомоги у вирішенні даної ситуації та взяти це питання на особистий контроль.

З повагою, Голова політичної партії «ТРИБУНА/Л» Семенко О.М.>

 

Звернення до депутатської групи з питань створення Національного комітету відродження промисловості та відкриття Офісу супроводження інвестицій при КМУ України

Народному Депутату України

Кривошеї Геннадію Григоровичу

 

Шановний Геннадію Григоровичу!

Політична партія «Трибунал» підтримує ініціативу Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. про створення при Кабінеті Міністрів України Національного комітету відродження промисловості України та відкриття Офісу супроводження інвестицій, Офісу впровадження реформ.

Члени політичної партії «Трибунал» мають досвід створення індустріальних парків та експортно-кредитних агентств.

Для проведення зазначеної роботи просимо Вашої підтримки щодо залучення фахівців нашої політичної партії.

Додаток «Склад фахівців» в одному прим. на двох аркушах.

Контактна особа від політичної партії “Трибунал”

Гончар Володимир Миколайович

 

З повагою,

Голова політичної партії «Трибунал» О.М. Семенко

 

Офіційна відповідь Генеральної прокуратури України щодо можливих протиправних дій та рішень слідчого і прокурора у кримінальному провадженні стосовно голови м.Новомосковськ Дніпропетровської області Літвиненка В.І