Звернення Голови політичної партії “ТРИБУНАЛ”

Звернення Голови політичної партії "ТРИБУНАЛ"

 

ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ, ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ!

УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, що складається з нас, перебуває у великій небезпеці.

Ця небезпека стосується кожного, і навіть тих, хто короткозоро вважає себе у повній безпеці.

Ця небезпека багатолиця, як ГІДРА.
Два обличчя – це бездієва ДЕРЖАВНА ВЛАДА та пасивна щодо прийняття дійсно необхідних країні законів ВЕРХОВНА РАДА.
Третім обличчям, виплеканим ними, що є головним злом, з котрим не бажають покінчити ці голови, бо є з нею одним цілим.
Це – тотальна КОРУПЦІЯ.

Вона пронизала своїми щупальцями тіло нашої й так слабкої держави,
що хвилини підточує і робить життя в ній нестерпним для більшості громадян, не задіяних у корупційному порочному колі.
Неефективна, нераціонально побудована система державного управління, що складається з корумпованих, розбещених безвідповідальністю і безкарністю чиновників, працює сама на себе і на своїх господарів-олігархів, що сидять на верхівці корупційної піраміди.
Вся ця злочинна зграя дбає лише про свої шкурні інтереси, присмоктавшись до державного бюджету, що формується працею, звичайних громадян.
Бюджетні установи, взагалі не дбають про наше з вами здоров’я, освіту наших дітей, захист наших прав, «керівники», які там керують, штовхають своїх підлеглих до незаконних поборів з нас із вами і роблять їх також частиною системи визиску.
Підприємці в усіх галузях господарства грабуються непомірними податками та відчувають постійний тиск паразитичних, практично не потрібних державних контролюючих структур.

На Сході не припиняється війна, котру дехто перед президентськими виборами обіцяв закінчити протягом двох тижнів. Щогодини там гинуть або втрачають здоров’я наші ЗАХИСТНИКИ та мирне населення.

Але «ЗЛОЧИННА ЗГРАЯ», що заволоділа країною, у тому числі й та її частина, що отримала владні повноваження внаслідок Революції гідності, і не думає нічого змінювати. Більш того: останнім часом спостерігаються реальні намагання “ПАПЕРЕДНІКІВ” отримати реванш за той тваринний страх, котрий злодії при владі відчули під час Революції. Всі вони і минулі і теперішні здійснюють все, щоб загнати народ у «БИДЛЯЧЕ СТІЙЛО» та примусити його далі мовчки терпіти знущання, ошукування та обкрадання на державному рівні.

Виникає цілком закономірне запитання: ЩО Ж РОБИТИ?

Відповідь може бути лише одна.

НІХТО НАС НЕ ПОРЯТУЄ КРІМ НАС САМИХ. ЛИШЕ АКТИВНА УЧАСТЬ ВСІХ ГРОМАДЯН У ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ КРАЇНИ Є ТИМ ЄДИНИМ ПОРЯТУНКОМ, ЩО ВРЯТУЄ НАШУ УКРАЇНУ.

УКРАЇНІ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНА ПОЛІТИЧНА СИЛА НАРОДНОГО СПРЯМУВАННЯ!

Тому цією силою має бути і буде спільнота свідомих Українців, об’єднаних під знаменами політичної партії «ТРИБУНАЛ».

Ми звертаємося до Вас із закликом приєднуватися до політичної сили «ТРИБУНАЛ». Тільки об’єднавшись і діючи рішуче Українське суспільство зможе здолати корупціонерів-олігархів, які знищують НАШУ ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ.

ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ Є НАРОД

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!
Наверх