Зміна місця голосування – не перешкода вільному волевиявленню українців на виборах Глави держави

Станом на 27 березня правом тимчасово змінити місце голосування на президентських виборах, що відбудуться 31 березня, скористалися 315 725 українців. Найбільшу кількість заяв подано від жителів Донецької та Луганської областей – 63 869 і 28 834 осіб відповідно.

На сайті Державного реєстру виборців України в результатах запиту на конкретного виборця додана інформація про його тимчасову зміну місця голосування (якщо попередньо вона була ним затребувана). Також там вказані номер та адреса виборчої дільниці, до списку якої включено виборця після зміни ним місця голосування.

Президія Партії «ТРИБУНАЛ» висловлює сподівання, що цьогорічні вибори Президента України пройдуть прозоро та демократично, і дуже важливо, що кожен виборець, де б він не проживав, і де б він не реалізовував своє виборче право, мав можливість це зробити у відповідності з виборчим законом та Конституцією України! Робіть ваш вибір свідомо і виважено. Як говорив, австрійський письменник Франц Кафка, деякі рішення не залишать можливості повернути все назад, але приймати їх необхідно обов’язково.