Відбувся перший з’їзд Партії “ТРИБУНАЛ”

 

IMG_2937 У роботі з’їзду прийняли участь представники з шістнадцяти областей нашої держави. Почалася робота з проголошення основного принципу на якому ґрунтується ідеологічна основа партії – це принцип громадянського патріотизму, а також єдність усіх народів України, вільне право вибору віросповідання і мови спілкування, за беззастережної умови того, що державною мовою є, і має бути українська. В своїй промові, голова партії Анатолій Льовін наголосив, що подальша діяльність партії буде спрямована на те, щоб примусити владу зайнятися нагальними справами суспільства, не дати їй змогу спекулювати на питаннях АТО і виправдовувати свої невдачі у сфері економіки воєнними діями на сході. Влада повинна зрозуміти, що країна – це, насамперед, люди і економіка. Було затверджено нову редакцію Статуту і Програму партії, а також “Дорожню карту” – документ, який у розлогій формі пояснює пункти програми партії. У ході подальшого засідання, Анатолій Льовін склав з себе повноваження голови партії та запропонував на цю почесну посаду кандидатуру свого першого заступника – Олександра Семенка. Одноголосним рішенням делегатів з’їзду Олександр Семенко був обраний головою політичної партії «ТРИБУНАЛ».

 

IMG_3096_

Новий керівник зазначив, що буде спрямовувати розвиток партії до світового рівня. Також визначив, що основний моральний принцип партії — боротьба проти зла — буде виконуватися за будь-яких умов.

У найближчих планах партії вже є сформована програма реформ, яка направлена на притягнення до спільної роботи якнайбільшої кількості молоді. Бо, як відомо – активна і свідома молодь – запорука подальшого процвітання держави.

В ході зібрання була прийнята заява-звернення до єдиного джерела влади – народу України.

 

 

vote_ По закінченні офіційної частини учасники зборів мали змогу познайомитись ближче, поспілкуватися. Зокрема, делегат від Чернігівської територіальної організації, історик, освітянин, Володимир Сизих, визначив, що має повну довіру до керівництва партії і вважає, що все задумане неодмінно здійсниться. Адже, зі слів партійця, молода партія зараз робить лише перші кроки, але в неї він вбачає великий потенціал. Як зазначив пан Володимир, навіть самий великий ураган починається з невеликого вітерця.
Наверх