Заява Республіканської партії «ТРИБУНАЛ»

Сьогодні керівництво держави має дбати про інтереси громадян України. Проблеми завищених платежів на житлово-комунальні послуги, в т.ч. гарячу воду, опалення, природній газ – це те, що найбільше турбує переважну більшість наших громадян. А якщо до цього додати корупцію в  органах влади, картина стає і зовсім невтішною. Влада сліпо намагається виконувати вимоги міжнародних кредиторів, навіть тоді, коли це напряму погіршує рівень життя населення (суттєве підняття цін на газ для населення), але при цьому уникає проведення реформ і викорінення корупції.

Республіканська партія «ТРИБУНАЛ» вимагає від влади, щоб тарифи на комунальні послуги не перевищували  20% доходів українських родин.

У засобах масової інформації розповідають про перемогу «Нафтогазу» над «Газпромом».  При цьому керівництво української компанії вже виписує собі мільйонні премії (на 8 осіб  – 45,6 мільйонів доларів). А наші співвітчизники, які працюють в реальному секторі економіки держави, отримують жалюгідні 3-7 тисяч на місяць.

Центральна влада, влада в регіонах та місцеве самоврядування повинні негайно взяти під контроль ціноутворення на комунальні послуги. Мають бути створені (відновлені) незалежні житлово-комунальні інспекції, що стежитимуть за якістю цих послуг і відповідність заявленим тарифам. Крім того, необхідно зайняти чітку позицію та вимагати від Парламенту ухвалити законопроект про заборону конфіскації житла в громадян з мінімальними доходами.

Держава має встановити чіткий контроль за послугами: вони мають бути якісними, доступними та надаватися вчасно. Влада має запровадити новий системний підхід в автоматизованому режимі, де будуть видимі аналіз та ризики, при цьому викорінюються корупційні схеми, у яких задіяні представники влади та монополісти-олігархи.

Президія Республіканської партії «ТРИБУНАЛ»