ВІДКРИТИЙ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

ВІДКРИТИЙ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З МЕТОЮ РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНИХ ТА ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ, ЗАПОЧАТКОВАНИХ ПОЛІТИЧНОЮ ПАРТІЄЮ «ТРИБУНАЛ» І РУХ ОЛЕКСАНДРА СЕМЕНКА

Переглянути меморандум

Політична партія “ТРИБУНАЛ” започаткувала Відкритий Меморандум про співпрацю 

Передумовою створення Меморандуму стала необхідність об’єднання зусиль з відстоювання інтересів українського суспільства в умовах критичного стану національної економіки та роздрібненості й хаосу в політичному середовищі. Сторони Меморандуму, підтримуючи ініціативу політичної партії “ТРИБУНАЛ” щодо створення громадсько-політичного руху “Рух Олександра Семенка”, запрошують інші політичні сили та громадські об’єднання України приєднатися до Меморандуму для захисту національних інтересів.

У процесі досягнення спільних цілей сторони будуватимуть свої взаємовідносини на основі чесного партнерства та захисту інтересів кожного з них, створення режиму максимальної підтримки та сприяння.

Учасники беруть на себе зобов’язання добровільно, тому, приймаючи рішення про партнерство, вони мають бути свідомі того, що необхідно дотримуватися визначеної основної мети та досягнення цілей Меморандуму.

Напрямки роботи учасників Меморандуму всебічні: від підготовки проектів законів, встановлення ефективного громадського контролю за діяльністю органів влади до професійної експертизи тарифоутворення у сфері ЖКГ, реформування системи соціальних стандіртів, підвищення якості життя громадян.

Запрошуємо до співпраці!

Переглянути меморандум