«Укрпошта» готує неприємний сюрприз для пенсіонерів

Доставка пенсій «Укрпоштою» у сільській місцевості з 1 січня 2019 року опинилася під питанням. Відповіді на яке сьогодні не має і генеральний директор підприємства Ігор Смілянський, про що він днями заявив в інтерв’ю «Урядовому кур’єру».

 Очільник «Укрпошти» вказав на збитковість кожної послуги з доставки пенсії на суму 19 гривень. Це є однією з причин можливого скорочення відділень підприємства з нинішніх 11,5 тисяч до 4,3 тисяч.

Щоб уникнути такої ситуації, ще в листопаді минулого року Мінінфраструктури та Мінекономрозвитку і торгівлі погодили новий тариф та звернулися за погодженням до Міністерства соціальної політики й Пенсійного фонду. Відтоді нічого не змінилося, а тариф залишається незмінним з 2004 року. При цьому його коригування не закладено у проект Держбюджету-2019.

Усвідомлюючи соціальну значимість вчасної та безперебійної доставки пенсій українським пенсіонерам, які проживають у сільській місцевості (де відсутні банківські відділення), Голова Республіканської партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко звертається до Уряду і Верховної Ради невідкладно втрутитись в ситуацію і вжити заходів аби передбачити в проекті Держбюджету на 2019-й рік відповідні кошти на компенсацію витрат «Укрпошти» за виконання соціально значущої функції – доставки пенсій нашим громадянам, які проживають у сільській місцевості. Ігнорування проблеми може призвести до вкрай негативних соціальних наслідків для держави.