Українці живуть у злиднях: Ахметов висмоктує останні копійки

Компанія українського олігарха Ріната Ахметова АТ “ДТЕК Донецькі електромережі” отримала 713 млн грн, як компенсацію за постачання електроенергії на окупований Донбас за період 2014-2015 років.

 

Енергохолдинг Ахметова ДТЕК  і так контролює 75% ринку теплової генерації і 85% видобутку вугілля в Україні. Прибуток компанії лише за перше півріччя цього року склав понад 5 млрд грн, а сам Ахметов очолює список найбагатших українців зі статками 6 млрд дол.

 

Республіканська партія “ТРИБУНАЛ” вважає, що рішення Національної комісії з регулювання в сфері енергетики й комунальних послуг віддати Рінату Ахметову ці мільйони є неприпустимим!

 

“Якщо у цивілізованих країнах державний бюджет є засобом перерозподілу коштів від багатших до бідніших, то в олігархічній Україні все навпаки, – зазначає Олександр Семенко.  Гроші забирають у найбідніших для обслуговування пригоршні найбагатших. Тоді як бізнес відомих світових мільярдерів проявляє свою самоокупність, наші олігархи значною мірою живляться за рахунок державної казни! Вони паразитують на наших грошах, які викачують з бюджету через різноманітні схеми. Як у випадку із “Роттердам +”, де з квітня 2016 року ціна вугілля в тарифі теплових електростанцій формується в результаті торгів на нідерландській біржі з урахуванням вартості його транспортування.”

 

До речі, на початку масових акцій протесту під антиурядовими, проросійськими гаслами в містах Східної України, саме Ахметов доклав зусиль, щоб на Донбасі на них не було жодної реакції.

 

Олігарх Ахметов вкладає вкрадені у народу гроші в політичні проекти, отримує мандати у Верховній Раді, а далі конвертує їх у додатковий прибуток. Він, один з тих, хто утримує низку народних депутатів, чиє голосування – предмет торгу з виконавчою владою. Незабаром відбудуться  президентські й парламентські вибори. Як зауважують вітчизняні політичні експерти, не виключено, що згадані мільйони осядуть у тіньових виборчих фондах.