Українське “гетто”. Чи можливе зупинення сценарію?

Що чекає далі на український народ? Чому нас доведено до відчаю? Яким чином здійснюється управління в країні та як зупинити підступний план кримінальних авторитетів у владі? Про це та про інші проблеми сьогодення в Україні – Голова Київської територіальної організації Республіканської партії “ТРИБУНАЛ” Андрій Гетьман.

Всі громадяни України чекають на покращення свого життя. До цього вони прагнули та для цього змінювали владу, але, як виявилось, їхнє життя поступово перетворювалося на жалюгідне існування та постійну боротьбу за виживання. До речі, нам про це та інші негаразди постійно, по декілька разів на день, нагадують  по телебаченню. Може для того, щоб не забували?

Чого ми досягли і що отримали? Ми вже пройшли: побудову стіни на кордоні з Росією, перефарбовування того, що було іржавим та брудним. Воно  стало жовто-блакитним. Під “чуйним” керівництвом корупціонерів-чиновників створено антикорупційне бюро та оновлено поліцію. Хіба все це надає відчуття гордості за країну, за суспільство, а головне – відчуття захищеності та корисної задіяності? Навпаки – тепер весь час не покидає відчуття, що нас, громадян України, знову брутально використали! А справи, що робляться — спонукають країну до ще більшої розрухи.

Не зрозуміло, як в ситуації, що склалася, можливо оновити існуючу систему управління державою? Як звільняючи професіоналів та справжніх фахівців, звітувати про кількість постраждалих, а не розкритих злочинів? Адже саме від злочинних помилок новостворених “фахівців” та спотвореної інформації корумпованих ЗМІ — страждають люди, наші громадяни — єдині, хто утримує країну на плаву, сплачуючи такі ж “спотворені” неправомірним завищенням податки. За цих умов, звичайно, як ніколи впевнено та комфортно почувають себе кримінальні структури та “нечисті на руку” представники владних структур.  Цей безлад в країні відволікає її громадян від проблем, які знаходяться на поверхні, але для більшості можновладців є “другорядними”. За цим сценарієм в українському “гетто” ми й живемо.

Ті, хто прагнули досягти своєї найпершої мети – ВЛАДИ і грошей, у свій час знехтували територіальною цілісністю держави та поставили на карту безліч людських життів, підкреслюючи цим своє ставлення до тих, кому вони повинні служити! Про власні ж обіцянки, що вони давали народові України, стоячи на Майдані та під час виборчих перегонів – вони всі водночас забули, і ніколи вже  не згадують! А дарма… Усі їх “обіцянки-цяцянки” були тоді ж задокументовані.