Україна сумує… Помер Левко Лук’яненко

Члени Республіканської партії «ТРИБУНАЛ» та її лідер Олександр Семенко приносять найглибші співчуття родині та всім патріотам України з приводу непоправної втрати для всіх нас. Не стало Героя України, Лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка, українського дисидента і правозахисника, державного, політичного та громадського діяча Левка Григоровича Лук’яненка.

Левко Григорович прожив довге, насичене сенсом і перемогами життя. Він завжди пишався тим, що українець! Всіма діями та помислами він прагнув утвердити Україну, її мову, політику, цінності, незалежними від будь-якого втручання Росії.

Левко Григорович виступав проти поширення російських ЗМІ на наших територіях, призначення росіян на вищі державні пости тощо. Він наче знав, що російське віроломне втручання в державні справи України – неминуче. Цьому тепер є підтвердженням війна на Сході, анексія Криму та масова  корумпованість української влади.

Сьогодні, прощаючись з великим Генієм епохи, ми обіцяємо плекати і продовжувати його справу боротьби  за цілісність та суверенітет держави до кінця! Нехай земля йому буде пухом. Спочивай з миром, дорогий побратиме!

 

Вступити до Партії