У всіх органах, навіть судових, потрібна система – Семенко

Проблеми з корупцією у правоохоронних та суддівських органах в Україні викликані відсутністю системи в роботі цих органів.

«Правоохоронні органи повинні працювати, а у нас оперативна робота не ведеться. Тут і виникають корупційні схеми», – таку думку в ефірі програми «Про реформування судової системи з В. Щербачовим» висловив голова Республіканської партії «Трибунал» Олександр Семенко.

                           

Доцільно запровадити автоматизовану систему аналізу ризиків.

«Людина може подати заяву, але її можуть не розглядати роками. Тому що немає системи. Потрібна автоматизована система, щоб всі бачили, що робиться в судах: якщо людина подала заяву, вона має бачити, чому її заява не розглядається», – сказав Олександр Семенко.

Зараз в Україні виникла ситуація, коли окрім законів існує велика кількість підзаконних актів, які фактично ставлять вище закону.

«Потрібно викинути всі підзаконні акти, потрібно дотримуватись законів. Якщо не вистачає чогось – потрібно звертатись до Верховної Ради і швидко приймати потрібний закон», – уточнив Семенко.

Щодо створення окремого Антикорупційного суду, то на його думку необхідності створення ще одного суду в Україні наразі немає.

«Я не бачу необхідності створення ще одного суду», – резюмував Олександр Семенко.

За матеріалами UA.NEWS .