Тримаємо на контролі

Дитячий садочок в одному з сіл Київщини прикрашає ритуальна табличка

Радник Голови політичної партії «ТРИБУНАЛ» з правових питань Олександр Бованенко відвідав з робочим візитом м. Миронівку Київської області, де провів робочу нараду з керівним складом районної організації Партії.

Окрім робочої наради Олександр Бованенко разом з Головою районної організації Партії Володимиром Шевченком відвідали одне із сіл району, в якому руйнується приміщення колишнього дитячого садка і це при тому, що в даному селі функціонує лише один дитячий садок, який фактично не в змозі прийняти всіх бажаючих.

Зі слів місцевих мешканців дане приміщення було передане фермеру та не використовується ним ні за яким призначенням, що фактично знищує робочий стан та вигляд будівлі. Зі свого боку фермер не проводить жодних ремонтних та косметичних робіт, щоб підтримати приміщення в робочому стані та відмовляється передати будівлю громаді, які власними силами готові відновити даний садок.

Під час огляду в одній із кімнат даного приміщення було виявлено ритуальну табличку, яка була знята з могили на місцевому кладовищі. Неналежне ставлення та використання приміщення призвело до того, що будівля використовується як місце збору для осіб, які не мають життєвих цінностей, моральних засад, поваги до померлих та місць їхнього поховання. Ставлення до померлих чи не найбільш яскраво показує різницю між цивілізацією і дикістю, в ньому відображається і ставлення цих «осіб» до інших соціальних цінностей.

У зв’язку з цим на місце було викликано працівників поліції для фіксування даного факту та подальшого виявлення винних осіб у даному злочині та притягненню їх до відповідальності.

Неодноразові звернення селян до голови сільської ради з проханням вирішити питання передачі зазначеного приміщення для облаштування в ньому дитячого дошкільного закладу вказують на байдужість керівників села до його мешканців.

Політична партія «ТРИБУНАЛ» направила відповідні звернення до органів місцевого самоврядування та в подальшому буде тримати дане питання на контролі.

Радник з правових питань

Голови політичної партії «ТРИБУНАЛ»                                                                                                              О. Бованенко