Свято Дня Захисника України в Луганській обласній дитячій клінічній лікарні міста Лисичанська

Свято Дня Захисника України в  Луганській обласній дитячій клінічній лікарні  міста Лисичанська

13 жовтня за участі Луганської територіальної організації політичної партії «ТРИБУНАЛ» в Луганській обласній дитячій клінічній лікарні (далі ЛОДКЛ) відбувся урочистий захід для співробітників лікарні з нагоди Дня захисника України.

З привітаннями до присутніх звернулася Світлана Ошеко, головний лікар ЛОДКЛ, побажала миру, добробуту і здоров’я, щасливого майбутнього задля процвітання нашої великої України, вручила Почесні грамоти працівникам за нескореність, громадянську свідомість, вболівання за долю нашої країни, небайдужість і професіоналізм, економічний, гуманітарний та інформаційний захист України.

Голова Ради Луганської територіальної організації Партії «ТРИБУНАЛ» Дмитро Камишан вручив медалі «Захиснику Вітчизни» працівникам лікарні за вагомий внесок у розбудову та захист держави. У своїй промові привітав з Днем захисника України справжніх патріотів і героїчних виборювачів Незалежності нашої держави, згадав українських воїнів, які сьогодні відстоюють суверенітет України у війні з російським агресором та які демонструють силу нескорених!

Владика Афанасій, Парафії Агапита Печерського Київського Патріархату, привітав урочисте зібрання із святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України. Святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції та уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж багатовікової української історії. Він побажав присутнім родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, злагоди і миру.

Концертною програмою привітали працівників лікарні колективи артистів міст Сєвєродонецька та Лисичанська. Головне Управління ДСНС України в Луганській області організувало роботу польової кухні та почастувало учасників свята кулішом – українською національною стравою.