Світла пам`ять великому синові американського народу і щирому другові України Джону Маккейну

Республіканська партія “ТРИБУНАЛ” та її лідер Олександр Семенко висловлюють найщиріші співчуття родині, однодумцям та всьому американському народові з приводу непоправної втрати для всіх нас. Найавторитетніший республіканський політик, Голова Комітету Сенату США зі збройних сил, палкий прихильник зміцнення української державності Джон Маккейн відійшов у вічність.

  

Він був одним з тих політиків, що відрізняються принциповістю своїх переконань: “Якщо стояти, то до кінця!” Мужність, витримка і послідовність – риси, що завжди вирізняли Джона Маккейна на всіх етапах його життєвого шляху – від служби військовим льотчиком ВМС США до тривалої політичної діяльності на посаді сенатора Конгресу США від штату Аризона, якій він присвятив понад 31 рік свого життя.

Українці ніколи не забудуть величезну підтримку сенатором Джоном Маккейном нашої країни у найскрутніші часи новітньої української історії – у роки протистояння російській агресії та його вагомий особистий внесок у зміцнення справді партнерських відносин між Сполученими Штатами Америки та Україною.

Вічна пам’ять…