Створено рух ветеранів і пенсіонерів

Сьогодні у Києві відбулись збори засновників Громадської спілки «Рух ветеранів і пенсіонерів». Представники понад сорока ветеранських організацій з більшості областей України зібрались в столиці аби ухвалити рішення, яке давно визрівало і обговорювалось у ветеранському середовищі країни.

Провівши гарячі дискусії з питань захисту прав та інтересів ветеранів, учасників бойових дій, ветеранів військової служби, пенсіонерів та членів їхніх родин, учасники зборів вирішили консолідувати свої зусилля шляхом створення Громадської спілки «Рух ветеранів і пенсіонерів».

Учасники зборів одноголосно підтримали кандидатуру Олександра Семенка на посаду координатора спілки.

Крім того, всі присутні одноголосно підтримали рішення висунути представника «Руху ветеранів і пенсіонерів» кандидатом у Президенти України та звернулись до координатора  ГС «Руху ветеранів і пенсіонерів», голови партії «ТРИБУНАЛ» Олександра Семенка зареєструватись кандидатом на найвищу посаду в державі.

У своєму виступі голова партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко відзначив, що зібрання проходить в День 100-річчя проголошення Соборності України та подякував колегам з областей, що знайшли час для зустрічі та обговорення важливих питань розвитку країни.

«Три роки ми ведемо боротьбу за належний соціальний захист пенсіонерів та ветеранів України. Три роки разом з вами я виступаю з цього приводу на мітингах під стінами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента. Ми  хочемо, щоб наші діти не виїжджали за кордон в пошуках заробітків, щоб ветерани мали достойні пенсії на які заслужили! Тільки разом – ми сила», наголосив координатор  ГС «Рух ветеранів і пенсіонерів», голова партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко.