Статут

завантажити СТАТУТ (PDF) 

Політична партія «ТРИБУНАЛ» – це партія народного спрямування. Основою в роботі партії є Конституція України, в якій закріплені основні, фундаментальні положення Української державності. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.

Ті істотні виклики, які постали перед Україною після РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, вимагають масштабних, структурних змін на всіх рівнях Українського суспільства.

Політична партія «ТРИБУНАЛ» має на меті розбудову вільного, демократичного, правового, громадянського суспільства, і на цьому фундаменті забезпечення високих суспільних, соціальних та економічних стандартів життя громадян України.

Розбудова правової демократичної держави і створення суспільства, що працює і живе за єдиними принципами:

– дотримання законів України – обов’язкове для всіх, без будь яких виключень;

– інтереси кожного громадянина і в цілому Українського суспільства – понад усе;

– держава, як інститут влади, повинна працювати в інтересах кожного громадянина і суспільства в цілому;

– суспільство – регулятор діяльності держави;

– робота влади – знаряддя для досягнення успіху та статків усього українського народу.

 

Політична партія «ТРИБУНАЛ» – це партія без певного одноосібного Лідера, рішення приймаються колегіально і виключно політрадою партії.

Розбудова України як європейської держави стратегічно повинна базуватись на чотирьох векторах її розвитку: аграрному, транзитному, промисловому та туристичному, за умови повної енергетичної незалежності.