Стрільба у Краматорську

Як повідомляє сайт Краматорська, за підтримки Донецької територіальної організації політичної партії «ТРИБУНАЛ», у місті пройшов перший турнір з пейнтболу.

c90787dcf3eedebdf4e323cbe5a391ae

Скромне селище Малотаранівка, розташованна околиці великого міста, радо вітало своїх гостей.

У турнірі взяло участь 4 команди: “Ягуар” (Краматорськ), «Дружківський партизани» (Дружківка), «Кайдзен» (Краматорськ), «Гепард» (Краматорськ, п. Малотаранівка). У кожній команді грало по четверо людей. Наймолодшому учаснику турніру було 18 років. Найстаршому – 52.

Поки команди готувалися до гри умільці готували шашлики і плов. А потім був прекрасний концерт, який подарували творчі колективи клубу «Міленіум».

Кожна гра тривала від п’яти до семи хвилин і була настільки динамічна, що подекуди глядачі навіть не завжди мали змогу слідкувати за блискавичним переміщенням гравців по полю. Але всі, хто був присутній на змаганні, залишилися у повному захваті і отримали багато позитивних емоцій.

Після завершення двобою всім уболівальникам дали постріляти з маркерів. Турнір видався на славу.

b70a880f1a6c5b1d03ac1d60bedd8e2f

 

Організатори висловлюють щиру вдячність Донецькій територіальній організації політичної партії «ТРИБУНАЛ» та персонально депутату міської ради М.С.Тарасевич  за допомогу в організації змагань.

8095_147556337328