СЕМЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Голова політичної партії Республіканська партія «ТРИБУНАЛ»,
Голова Центральної Ради політичної партії Республіканська партія «ТРИБУНАЛ»,
Голова Президії Центральної Ради політичної партії Республіканська партія «ТРИБУНАЛ»

 

Народився 16 жовтня 1954 року в с. Млинки, Хотинського району, Чернівецької області у багатодітній селянській родині, там же закінчив у 1972 році середню школу.

У 1972 році вступив у Сільськогосподарський ВНЗ, з якого був призваний на строкову службу до збройних сил. 1983-го року був направлений служити до ОВС. Служив з 1983 по 1996 роки на різних посадах. Має вищу освіту за спеціальностями: інженер-механік, філолог-теолог, юрист-правознавець.

Трудова діяльність: Після служби закінчив навчання та розпочав трудовий шлях в «ТрестЧернівцібуд». У 1996 року постановою Кабінету Міністрів України відкомандирований до Чернівецької обласної державної адміністрації. Неодноразово обирався депутатом Чернівецької обласної ради.

У 2004 році розпорядженням Кабінету Міністрів України переведений на роботу до центральних органів влади.

2011-го року за власним переконанням і незгодою з діями та політикою діючої влади звільнився з державної служби. Пенсіонер.

Громадсько-політична діяльність: 3 червня 2016 року Першим з’їздом політичної партії «ТРИБУНАЛ» обраний Головою політичної партії «ТРИБУНАЛ» (з 30 листопада 2017 року – голова політичної партії «Республіканська партія «ТРИБУНАЛ»). Голова громадської організації Українська асоціація ветеранів та пенсіонерів ГУБОЗ МВС України «ЄДНІСТЬ», Голова громадської організації «ТРИБУНАЛ УКРАЇНИ»