Що заважає державі багатіти?

У зв’язку зі значним погіршенням екологічної ситуації в світі і, як наслідок, поширенням пов’язаних з цим хвороб, викидів шкідливих газів та сполук в атмосферу, світовою спільнотою під керівництвом ООН було розроблено для впровадження Міжнародну систему сталого розвитку природи та природокористування. Ця система передбачає використання людиною природних ресурсів у межах визначених  стандартів, що дозволяють зробити більш безпечними  продукти харчування, воду, повітря та зберегти їх чистоту для нинішніх та майбутніх поколінь. Нині стандарти системи сталого розвитку впровадили 20 економічно розвинених країн. Це дозволило їм створити високі стандарти ринку, не дотримуючись  яких, жоден внутрішній чи зовнішній товаровиробник не зможе реалізовувати там свою продукцію.

Те, що Україна не нарощує, а тільки втрачає економічний потенціал, не додає конкурентних переваг. Інтегруватись у світову економіку та прогрес все одно доведеться, адже скільки не вичікуй слушного моменту, зовнішньої допомоги – час невпинно рухається  вперед, тож важливо чітко усвідомити: коли і з чим  ми по серйозному вийдемо на світові ринки!

Не надання значення раціональному  використанню таких потужних ресурсів як природні, і якими наша земля надзвичайно багата, – створює українській економіці додаткове навантаження та збитки. Що й мріяти про місце в «клубі обраних», коли сподіваючись на диво, ми вже відстаємо в розвитку економіки від 20-ки країн-лідерів більш ніж на 10 років? Куди збувати українську продукцію, коли про її сертифікацію на ринку «обраних» і не йдеться, а ціна навіть несертифікованої сировини втричі нижча від тієї, що має сертифікат.

На думку Голови Республіканської партії «ТРИБУНАЛ» Олександра Семенка, наявність сучасної сертифікованої переробної, транспортної та сервісної промисловості не тільки наблизить країну до загального прогресу, але й значно підвищить її соціально-економічний статус. Через оновлення та запуск зазначених галузей  промисловості, зростатиме кількість та якість робочих місць, надходження податків, рівень зарплат, а отже й пенсій!

Однією з причин низького рівня життя в Україні, є те, що ми, не вдосконалюючи наше ставлення до ресурсів, ігноруючи стандарти діяльності цивілізованого світу, потураючи процвітанню корупції, вдовольняємось малим: збуваємо за безцінь власну продукцію, що могла б за інших підходів приносити країні в рази більше валютних надходжень, а додатково одержані кошти знову могли б бути використані для наукових інновацій, підвищення якості та посилення конкурентоздатності на зовнішніх ринках.


 

Вступити до Партії