Що буде далі? Прямий он-лайн ефір за участю Олександра Семенка «Не дамо шансу корупції!»

19 липня, відбувся прямий ефір «Не дамо шансу корупції!» за участі Голови Республіканської партії «ТРИБУНАЛ» Олександра Семенка. Всі бажаючі могли поспілкуватись з Головою та задати свої запитання (письмово чи усно) через он-лайн кабінет, куди за прямим посиланням можна було зареєструватися на передодні та за 10 хвилин до початку ефіру.

Передусім глядачів цікавили особливості  впровадження автоматизованої системи аналізу та ризиків, а також нагальні питання сьогодення: Як бути з авто з іноземною реєстрацією? Чому реклами Партії не має на телеканалах? Як буде відбуватись подальше ціноутворення тарифів на газ, тепло та водопостачання?

Свій виступ Олександр Семенко почав з того, що для України сьогодні актуальне питання не тільки викорінення корупції, але й добросовісної роботи влади в цілому. «Влада займається тим, що створює відповідні органи, які потім ведуть боротьбу між собою, а на потреби простого люду не зважають!», – зазначив О.Семенко. Він також висловив обурення з приводу того, що народ перебуває в скруті та на межі відчаю поки чекає, коли результати роботи Уряду стануть успішними.

На думку Голови Партії всі проблеми в державі починаються з того, що немає чіткого визначення особової відповідальності за ті чи інші  питання. Тому, коли виникає проблема, її вирішенням займаються начебто всі, але ніхто конкретно. Це ж стосується й завищених комунальних тарифів, субсидій, низького рівня життя, навіть, корумпованих суддів. Таке «неробство» покликане сприяти подальшому обкраданню держави, поки та не зайде в глухий кут.

Щоб знищити корупцію та привернути  інвестиції в державу, Олександр Семенко покладає великі надії на впровадження автоматизованої системи аналізу та ризиків. Ця Система була розроблена командою науковців Олександра Семенка,  членами Національної академії наук України. Розробка вчених була подана на розгляд до Уряду, та до цього часу відповіді – не надходило.

Запрошуємо приєднуватися до розмови! Слідкуйте за нашими анонсами на сайті та в мережі «Фейсбук» і дізнавайтесь про дати та теми наступних ефірів з Головою Партії Олександром Семенком. 

Вступити до Партії