Республіканська партія «ТРИБУНАЛ» відзначила День Переяслава-Хмельницького разом з його мешканцями

15 вересня цього року громада Переяслава-Хмельницького відзначила 1111 – річницю від дня заснування міста.

На свято до Переяслава – Хмельницького завітало чимало поважних гостей – голова КМДА Віталій Кличко, голова КОДА Олександр Горган, керівники громад-сусідів, гості з-за кордону. Не залишив без уваги цю значну подію й Голова Республіканської партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко.

У своїй вітальній промові він, зокрема, зазначив, що Переяслав був відомий далеко за межами Київської Русі. Це місто знали й шанували європейці.  Саме сюди, на Переяславщину, спеціально приїздили відомі та знатні люди запрошуючи українського філософа Григорія Сковороду з промовами до Польщі, Австрії, Румунії та інших держав. «Я щиро вдячний нашим доблесним предкам, – зауважив Голова, – які сприяли тому, щоб ми всі були єдиною родиною – великою державою Україна. Республіканська партія «ТРИБУНАЛ» докладає усіх необхідних зусиль, щоб народ України був величним і самодостатнім, щоб нас визнавав світ!» Олександр Семенко також подякував всім причетним до становлення та розбудови міста. Він повідомив важливу новину: Партією замовлене високотехнологічне обладнання для лікарень Переяслава-Хмельницького, куди воно буде передане найближчим часом. Також, РП «ТРИБУНАЛ» бере на себе часткові зобов’язання з утримання Переяслав-Хмельницької школи-інтернату. «Не все в житті ми маємо скидати «на плечі» держави, – зазначив Олександр Семенко, – а мусимо діяти разом!» Голова також закликав громадян не виїжджати із країни в пошуках кращої долі – не полишати підприємства, заводи й фабрики, а своєю достойною працею «піднімати» їх, т.ч. зміцнюючи українську економіку.

 

 

Цього дня за значні досягнення у праці були вручені відзнаки багатьом мешканцям міста – вчителям, лікарям, працівникам соціальної сфери та комунального господарства.

Апогеєм свята стало вручення нагород «Почесний громадянин міста Переяслава-Хмельницького – 2018». Цього року серед лауреатів – член Республіканської партії «ТРИБУНАЛ», досвідчений педагог, завідувач дитячим садочком «Любавонька» Любов Миколаївна Томенко.

Завершилось свято урочистим концертом.