Питна вода в Україні має стати більш якісною

В Україні зміняться вимоги до питної води. У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулася робоча зустріч щодо обговорення поточної редакції проекту наказу «Про затвердження гігієнічних вимог до природної мінеральної води, а також окремі вимоги до джерельної води».

Редакція проекту наказу проходить остаточне доопрацювання з урахуванням пропозицій учасників наради, вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та директив ЄС.

Центральна Рада партії «ТРИБУНАЛ» переконана, що дотримання українським законодавством міжнародних правових норм в сфері безпечності харчових продуктів дозволить забезпечити належний рівень захисту здоров’я та інтересів споживачів, а також створить прозорі умови ведення господарської діяльності у сфері виробництва, постачання, обігу та реалізації води.

Ми також констатуємо, що партія та її лідер – Олександр Семенко завжди відкрито виступали та пропагували необхідність захисту безпеки продуктів харчування в Україні. Зокрема, одним з наших пріоритетів була і залишається робота згідно з міжнародною та національною системами сталого розвитку природи і суспільства, природокористування та біосоціальної економіки, включаючи міжнародну і національну стандартизацію національної продукції, техніки та технологій тощо.

«Одним з найважливіших завдань бачу – збереження довкілля та забезпечення екологічно чистих продуктів харчування – як основи міцного здоров’я українських громадян,» – наголошує Олександр Семенко.