Представники політичної партії «ТРИБУНАЛ» відвідали відкриття програми Бюро змін «Дитяча демократія».

Партія висловлює підтримку організаторам та всім причетним до події та розвитку подібних проектів в Україні.

Програма «Дитяча Демократія» ініційована Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» у Києві передбачає створення подібних Бюро в  музеях та освітніх закладах інших міст.

До складу Бюро змін увійдуть діти та підлітки 12-16 років та дорослі експерти, які спільно ініціюватимуть та реалізовуватимуть соціально-важливі проекти у сферах освіти, інклюзії, мистецтва, науки, екології.

Програма  «Дитяча Демократія» будується на принципах, проголошених Загальною  декларацією ООН про права людини. Особливістю нової форми організації молоді у таку громадську  структуру як «Бюро змін» є демократичні, толерантні, партнерські принципи взаємодії між учасниками різних вікових груп і професійного рівня заради виконання соціальної місії.

Столиця буде пілотним містом для створення першого Бюро, куди потраплять найбільш активні, мотивовані та ефективні учасники віком від 12 до 16 років шляхом відкритого конкурсного відбору. Робота у Бюро допоможе молоді у виборі сфери діяльності, навчить ставити конкретні цілі та нести відповідальність за результат,  а також надасть унікального досвіду демократичної поведінки, що є особливо актуальним викликом у формуванні громадянської позиції української патріотичної молоді.

Партія «ТРИБУНАЛ» підтримує діяльність Бюро, як зразок заохочення молоді до соціально-дієвого лідерства. Переконані, що ця модель організації має бути розповсюджена в культурних та учбових центрах, музеях, бібліотеках, освітніх закладах по всій території країни.  У такий спосіб проект сприятиме розвитку місцевих громад і залучатиме молодь до вирішення суспільно-важливих питань.