Представники політичної партії «ТРИБУНАЛ» прийняли участь в засіданні «Елітарної світлиці»

Проект «Елітарна світлиця» реалізується в рамках спільного заходу Українським міжнародним комітетом з питань науки і культури (КНК) при НАН України та Будинком вчителя – з початку 1996 року. «Елітарна світлиця» – це вечірні читання, на яких збирається наукова, культурна, освітня, політична еліта з метою обговорення актуальних проблем науки, культури, громадського життя суспільства.

Цього разу ведучим «Елітарної світлиці» був академік НАН України Ярослав Яцків.

Перед присутніми виступив із лекцією з циклу «Зустрічі поколінь: їх єдність та багато вимірність» професор Віденського медичного університету, доктор медицини, відомий у світі хірург-трансплантолог, іноземний член Національної академії наук України Ігор Гук – Професор хірургії та керівник судинної лабораторії кафедри судинної хірургії Віденського університету. Дійсний член Австрійського товариства хірургів, Австрійського товариства ангіологів, Австрійського товариства судинних хірургів, НАН України. Відповідальний секретар УЛТ в Австрії (1980).

Захід відвідали професори, академіки, доктори наук та інші представники української інтелігенції.

На урочистому заході були присутні Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, працівники Київської Патріархії та Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Представники політичної партії «ТРИБУНАЛ» прийняли участь в засіданні «Елітарної світлиці»

Присутні вітали професора Віденського медичного університету Ігора Гука із 65-літтям від дня народження

Весь свій життєвий шлях Ігор Гук присвятив благородному служінню людям як лікар, вчений, дослідник. Бог наділив його талантом допомагати у лікуванні хвороб та збереженні здоров’я і цей дар він примножував та продовжує примножувати наполегливою науковою та дослідницькою працею, медичною практикою.

Ігор Гук є достойним прикладом українського патріота. Живучи та працюючи поза межами України, він незмінно турбуєтеся про Батьківщину, вболіває про її розвиток та процвітання, виявляє активну суспільну позицію

Політична партія «ТРИБУНАЛ» приєднується до привітань та зичить довгих літ видатному українцю.

Наверх