Представники партії “ТРИБУНАЛ” прийняли участь у святкуванні Дня виводу військ з Афганістану

10 лютого поточного року в Голосіївському районі м. Києва на громадських засадах та за сприяння партії “ТРИБУНАЛ”, а також за участю кандидата на посаду голови Голосіївської районної організації партії Євгенія Єпіфанова, заступника голови партії Миколи Молоткова та заступника голови Київської міської організації партії Анатолія Бабича, відбулось святкування Дня виводу військ з Афганістану.

Святкування виводу військ проходить таким чином дванадцятий рік поспіль. На заході були присутні військові побратими різних звань і рангів – всього близько 50 осіб.  Афганців привітали  голова Голосіївської районної спілки чорнобильців та голова організації ветеранів – воїнів АТО, який подарував спілці воїнів афганців старовинну ікону.                                                       

Під час святкового концерту виступив ансамбль «Кобза» та їх незмінний керівник Георгій Гарбар, який зіграв на флейті.  З номером виступив Михайло Твердий як артист мультимедійного та оригінального жанру, що занесений до Книги рекордів України за кількістю зібраних музичних інструментів, їх в нього – двісті одиниць. Крім того, сам маестро грає на 21 музичному інструменті.

«Хоч я й в морській піхоті служив, – говорить Анатолій  Бабич, – а хлопці-афганці – в повітряно-десантних військах, але ми близькі по духу, розуміємо і відчуваємо один одного. Я не пройшов горнило війни, але серед афганців, що освоїли своєрідну школу виживання, відчувається, що всі ми здатні на рішучі вчинки. Крім того, в свідомості чоловіків завжди відбуваються процеси дій у разі непередбачених ситуацій. Від природи, інстинктивно вони налаштовані на захист сім’ї, батьківщини, свого особистого простору.»

Під час промов на святковому вечері було згадано, як свого часу дехто засуджував афганців за війну в лавах радянських військ та, як доводить практика, коли треба братись до зброї, захищаючи державні інтереси, наших бажань ніхто враховувати не буде. 

Партія “ТРИБУНАЛ” завжди подумки з тими, хто на війні. Ми пам’ятаємо кожну жертву і кров, що пролилася за Україну. Війна в Афганістані, яка тривала десять років і принесла смерть у тисячі українських родин, має стати уроком для всіх, уроком для прийняття виважених рішень щодо участі у різних військових конфліктах, бо найціннішим є людське життя!