Представники Київської міської організації РП «ТРИБУНАЛ» взяли участь у відзначенні 30-ти річчя з Дня виведення радянських військ з Афганістану

Днями, в Голосіївському районі м. Києва за організаційного сприяння РП “ТРИБУНАЛ” та голови Голосіївської районної організації Партії, голови Спілки Афганців Голосіївського району м.Києва Євгенія Єпіфанова,  відбувся святковий захід з нагоди 30-ти річчя виведення військ з Афганістану.

Відзначення виведеня військ проходить у такий спосіб тринадцятий рік поспіль. На заході були присутні військові побратими різних звань і рангів – всього понад 80 осіб.  Більшість присутніх ветеранів-афганців отримали з рук голови міської спілки ветеранів Афганістану Миколи Гончаренка почесні нагороди, медалі «Честь.Гідність.Відвага» та інші відзнаки.

Під час промов на святковому вечері було згадано, як свого часу дехто засуджував афганців за війну в лавах радянських військ та, як доводить практика, коли треба братись до зброї, захищаючи державні інтереси, особистих бажань ніхто враховувати не буде. 

Партія “ТРИБУНАЛ” завжди подумки з тими, хто на війні. Війна в Афганістані, яка тривала десять років і принесла смерть у тисячі українських родин, має стати уроком для всіх! Уроком для прийняття виважених державних рішень щодо участі українських вояків у різних воєнних конфліктах, бо найціннішим є людське життя!

 

На фото: (Зліва направо) Євгеній Єпіфанов –  голова Голосіївської районної організації РП«ТРИБУНАЛ», голова Спілки Афганців Голосіївського району м.Києва; Анатолій Калина – воїн-афганець; Микола Гончаренко – голова Київської міської спілки ветеранів Афганістану