Політична партія «ТРИБУНАЛ» та Селянська партія України підписали Меморандум про співпрацю

28 листопада 2017 року у Києві відбувся розширений Пленум Вищої ради Селянської партії України, на якому було підписано меморандум про співпрацю між Селянською партією України та партією «ТРИБУНАЛ». Рішення про співпрацю було прийнято одноголосно.

Ініціатором Меморандуму виступила партія «ТРИБУНАЛ».  

Документ є  спільною відкритою платформою для політичних сил та громадських об’єднань, які розділяють викладені в ньому принципи і завдання та висловлять готовність долучитись до їхньої реалізації. Підписанти меморандуму  працюватимуть над втіленням програм економічного розвитку, ініціюванням, створенням та підтримкою законопроектів, спрямованих на підвищенням рівня життя українців.

Голова партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко наголосив на важливості участі підписантів меморандуму в розв’язанні земельних питань: «Ми маємо чітко знати хто і як розпоряджається нашою землею, в який спосіб вона використовується. Ми повинні нести відповідальність за свої дії перед наступними поколіннями».

Найпершим завданням Меморандуму має стати правовий захист людини на основі  досвіду провідних країн Заходу.  «Позивач (громадянин) має бути певен, що його права та інтереси у разі порушення захищатимуться адвокатом, а не будуть кинуті напризволяще! – зазначив Голова.

У цьому сенсі учасники Меморандуму прагнуть домогтися від Мінюсту спрощення процедури надання державою безоплатної правової допомоги.  

Ще одним питанням в обговоренні стала стабілізація економічного розвитку та якісної вищої освіти для української молоді. «Ми проти того, щоб наші діти виїжджали на роботу та навчання за кордон, – сказав Олександр Семенко. Іноземці дають освіту нашим громадянам, а ми, виходить, втрачаємо майбутні висококваліфіковані кадри. Олександр Семенко закликав створювати комфортні умови для абітурієнтів та фахівців на батьківщині.

Як зазначив лідер «Селянської партії України» Зеновій Холоднюк, те, що відбулося в цей день, можна вважати історичною подією в біографії очолюваної ним політичної сили. Це підписання ні в якому разі не слід сприймати як чергову спробу пограти в політичні забавки. Меморандум відкриває нам нові горизонти щодо якісної та конструктивної роботи з кардинального оновлення політичної системи, підвищення якості управління на всіх щаблях влади та створення умов для масштабного економічного піднесення країни.

Для реалізації програми Меморандуму та досягнення його мети політична партія «ТРИБУНАЛ» залучатиме провідних науковців, передусім, економістів, правників, управлінців  та ін.