Політична партія «ТРИБУНАЛ» допомагала в організації «Чернігів авіафест 2017»

Політична партія «ТРИБУНАЛ» разом з ТОВ «Чернігівська вища авіаційна школа», ТОВ «Аеропорт «Чернігів-1» та ГО «Всеукраїнська спілка «Кожен спроможен» організувала «Чернігів авіафест 2017». Цими вихідними він проходив на аеродромі «Півці» біля Чернігова.

«В Україні завжди була дуже потужна авіаційна галузь: і конструктори, й інженери, і пілоти. Весь світ із вдячністю згадує видатних українців, котрі відкрили людям шлях у небо, – Сікорського й Корольова. Забути й відмовитися від такої історії – не просто ганьба. Це – злочин!», – переконаний перший заступник Голови політичної партії «ТРИБУНАЛ», президент концерну «Титан» Анатолій Льовін. Саме тому, він став одним з ініціаторів й організаторів заходу.

Щоб популяризувати малу авіацію в регіоні і зацікавити молодь корисними й перспективними розвагами, на авіа-святі можна було роздивлятися сучасні двомісні літаки, спостерігати за змаганнями квадрокоптерів, поспілкуватися з авіамоделістами, стежити за парашутистами. Найменші шанувальники літаючих засобів мали змогу побавитися повітряними кульками, поласувати поп-корном, пострибати на батутах та потанцювати під динамічну музику від DJ-El-EY, MC.GRIZZLY, MC.KUDOS.

«До подібних заходів дуже приємно долучатися, оскільки вони не просто пропонують розваги, але й закладають фундамент для розвитку здорової нації», – підсумував результати авіафесту голова політичної партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко. Він пообіцяв, що партія завжди підтримуватиме подібні ініціативи.