Підтримайте петицію про повернення повного майнового і технологічного комплексу “Київенерго” під контроль міста

Партія “ТРИБУНАЛ” закликає підтримати петицію про повернення повного майнового і технологічного комплексу “Київенерго” під контроль міста.

Голосуйте за адресою: https://petition.kievcity.gov.ua/

Підтримайте петицію про повернення повного майнового і технологічного комплексу "Київенерго" під контроль міста

Партія “ТРИБУНАЛ” нагадує вам, що саме цього року спливає термін “оренди” Рінатом Ахметовим міського підприємства “Київенерго”. Цю дату не особливо бажають відзначати. Бо якщо перевірити діяльність ДТЕК, під контроль котрого 10 років тому було передано “Київенерго”, то до їх керівників буде дуже багато запитань.

Наприклад про те, де гроші. Необхідно провести аудит діяльності ДТЕК в “Київенерго” за ці роки та визначити її ефективність у порівнянні з перебуванням підприємства у державному керуванні, а також на що саме всі ці роки йшов прибуток.

Саме цього вимагає у своїй петиції до Київської ради її автор — Анатолій Лук’янчук: “За результатами перевірки при необхідності порушити карні справи проти Леоніда Черновецького, а також Віктора Ющенка, як тодішнього керівника держави та головного ідеолога концепції “Держава — неефективний власник.”

Не менш важлива вимога — повернути усі об’єкти, котрі входили до складу “Київенерго” на момент його здачі “в оренду” Леонідом Черновецьким під контроль громади міста Києва. Також слушне попередження напередодні передачі комплексу стосується сьогоднішньої влади Києва: “Якщо нинішня влада Києва не поверне весь комплекс майна “Київенерго” під контроль Міста та його громади – вона розділить відповідальність за це з Черновецьким та Ющенко. Передача Місту лише частини майна (наприклад, тепломережі) розірве технологічні процеси та призведе до зниження надійності енергопостачання та збільшення його собівартості, а також залишить контроль над містом структури, що має бізнес-зв’язки з терористами”.

Тобто треба не тільки провести повний аудит діяльності за 10 років, але також необхідно повернути Місту все майно “Київенерго” в повному обсязі. “…навіть якщо для цього знадобиться допомога найвищих керівників Держави та всіх її силових структур”.

Що коїться зараз в “Київенерго”, не знає мабуть ніхто. Про це свідчать рахунки, котрі у декілька разів вищі, ніж у Європі. Пора покласти цьому край.

Кияни! Партія “ТРИБУНАЛ” закликає вас: не будьте байдужими! Підтримайте петицію про повернення повного майнового і технологічного комплексу “Київенерго” під контроль міста! Ніхто не наведе ладу у своїй хаті, крім вас самих. Не давайте себе на поталу ворогам, економічно пов’язаних з сепаратистами!

Голосуйте за адресою: https://petition.kievcity.gov.ua/

Наверх