Олександр Семенко зустрівся з представниками ветеранських громадських організацій України

Метою зустрічі Голови Республіканської партії “ТРИБУНАЛ” та представників ветеранських організацій став обмін думками про подальшу ситуацію в державі та підтримка очільниками ветеранського руху Республіканської партії “ТРИБУНАЛ” та її лідера на Парламентських  і Президентських виборах в Україні.

У своєму зверненні до ветеранів Координатор напрямку співпраці з громадськими ветеранськими організаціями Олександр Лалак відзначив, що з-поміж усіх, найбільш активно та віддано, саме Олександр Семенко підтримував кожне зібрання біля органів влади мітингарів-пенсіонерів. “Попри свій високий статус, він ніколи не цурався простих людей, рядових військових, прапорщиків та сержантів. Мені настільки сподобався тоді його виступ біля Верховної Ради, що я згодом запропонував йому розглянути можливість висування своєї кандидатури на посаду Президента України. Я вважаю, що ми маємо використати можливість висунути людину “з народу”, якою залишається Олександр Семенко, на найвищий щабель влади в державі.” – зазначив О.Лалак.

Голова Республіканської партії “ТРИБУНАЛ” Олександр Семенко подякував ветеранам, які знайшли час прийти та обговорити завдання для подальших дій. Він зауважив, що в своїй роботі не витрачає час на критику з приводу недосконалості в державотворенні. Він, натомість, направить свої зусилля на пошук шляхів подолання  цих недоліків у майбутньому

“Своєю працею я хочу довести, що в громадян України є можливість бути заможними, працюючи в себе на батьківщині! – наголосив Олександр Семенко. Найбільша проблема України сьогодні це корупція, що лише посилюється популізмом, а не ліквідовується працею. Хто, як не ми, маємо викорінити це явище? Якщо ми цього не зробимо, наші діти, що з часом теж стануть пенсіонерами, опиняться в такій самій скруті, як і більшість зрілих людей в Україні сьогодні та будуть вимушені йти мітингувати за свої права! Щоб все відбувалось інакше, пропоную найперше реформувати систему правосуддя та вийти на міжнародний рівень у захисті своїх прав!”

В результаті зустрічі між Головою Республіканської партії “ТРИБУНАЛ” та представниками ветеранських організацій України було домовлено про тісну співпрацю та підтримку одне одного в спільних прагненнях щодо розбудови України та блага її народу.