Олександр Семенко зустрівся з громадою міста Житомир

 

26 червня 2018 року Голова Республіканської партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко відвідав Житомир. В рамках візиту було проведено зустріч з містянами в Житомирському міському Палаці культури. Голова звернувся до присутніх з промовою та запропонував свою особисту допомогу у вирішенні будь-яких нагальних питань.

Під час виступу Олександр Семенко розповів наступне: «Я приїхав в цей край не тільки як Голова політичної партії. Житомирщина мені близька ще й тим, що  тут народився мій брат, перший космонавт незалежної України – Леонід Каденюк, з яким ми мріяли про те, якими станемо, коли покинемо поріг рідного дому. Він дуже пишався тим, що був родом з Житомирщини. Кожне місто України багате на своїх талановитих вихідців, що прагнуть зробити чимало корисних справ для решти співвітчизників. Наші люди скромні, вони не звикли хизуватись своїми досягненнями, та попри всі випробування, накреслені для них часом,  завжди сумлінно відстоювали патріотичну позицію та незалежність рідної землі! Досить хитрим і цинічним чиновникам обдурювати їх. Час балачок скінчився! Пора вигнати всіх тих, хто неправомірно використовує владу надану йому українським народом! Чиновники змінюють один одного та не свої дії! Вони продовжують грабувати державу та принижувати народ злиднями, роблячи його життя нестерпним. Любов у них не до людей, а до грошей, а ще й до загарбання державного майна…

Ця зала, в якій ми зібралися,  належить до державної власності або знаходиться в оренді. А ви знаєте, яка її ціна на даний час. Така будівля, і решта подібних їй, коштує приблизно 20 тисяч доларів, що дає можливість «ділкам» придбати її за безцінь.  Чому й досі в Україні не проведено переоцінки державних об’єктів і вони майже задарма потрапляють в ужиток? Чому не проведено переоцінку землі та не поставлено за неї ціну таку, як в Німеччині?

Землю в Україні купуватимуть ті, хто хоче працювати на ній, а держава та територіальні громади повинні контролювати процеси продажів, щоб ті йшли прозоро та не упереджено. Такі повноваження необхідні для того, щоб мешканці сіл та містечок не стали рабами комерційних схем влади.

Сучасній владі байдуже, що її недолугі рішення та амбітні корисливі дії приведуть Україну в пристанище для країн «третього» світу. Більше того, влада веде нас туди пришвидшеними темпами, не розвиваючи ІТ-технології, ракетобудування, космічний напрямок діяльності, вже не кажучи про занедбання економіки. Таким чином, ми опинились в рабстві на своїй рідній землі. Розповідати про ситуацію, в якій ми опинились, можна надзвичайно багато, краще я розповім, що робити, щоб її покращити».

Значну роль в розбудові держави та її виходу з кризи Олександр Семенко надає Програмі «Сталого розвитку», розробленій академіком Д.О. Мельничуком Національної академії наук України. Він впевнений, що за її допомогою наша країна займе гідне місце поряд з 20-ма країнами  світовими лідерами по якості життя. Згадана програма передбачає систему покрокового руху держави в суспільно-політичному та економічному розвитку. Олександр Семенко навів успішний приклад  життя без корупції в Бельгії. Завдяки автоматизованій системі «Аналізу та ризиків» в цій країні не пройде жодна корупційна схема та жоден порушник порядку не залишиться без кари. На думку Голови Партії така система не вводиться в Україні навмисно, бо йде у розріз з інтересами чиновників – представників олігархічних структур.

Голова також торкнувся питань енергетики. Він зазначив, що через корупцію в енергетику не вкладаються кошти: нічого нового не створюється, не модернізуються застарілі обладнання. Натомість основна система роботи українських енергопостачальних компаній тримається на здобутках ще часів Радянського Союзу. Крім того, транспортування електроенергії та решта операцій в державі здійснюється за рахунок завищених тарифів, за кошти споживачів. За такого стану речей, зазначив О.Семенко, ми використаємо всі наявні ресурси й залишимось «на бобах».  Наприкінці виступу Олександр Семенко запросив до слова Голову Житомирської територіальної організації Республіканської партії «ТРИБУНАЛ» Ігоря Світлиншина та його заступницю Ірину Світлишину, що надали громадянам свої контакти для допомоги та консультацій з будь-яких життєвих негараздів.