Олександр Семенко вручив ветеранам-афганцям медалі на честь 30-ої річниці виведення військ з Афганістану

Голова Партії «ТРИБУНАЛ» та ГС «Рух ветеранів та пенсіонерів» Олександр Семенко запросив воїнів-афганців на зустріч для вшанування 30-ої річниці з Дня виводу радянських військ з території Афганістану. Під час проведення заходу Олександр Семенко нагородив воїнів медалями «Честь. Мужність. Пам’ять» та іменними грамотами.

Він наголосив, що громадяни України мають пам’ятати кожного воїна, кожну жертву і кров, пролиту на цій війні. Але ще більше гірких історичних уроків українці мають засвоїти під час війни, яка поки не залишає наш спільний дім…

Голова Партії також поділився своїми спогадами про те, як афганська війна торкнулася його родини та планами щодо забезпечення житлом ветеранів, які й досі перебувають на квартирній черзі.

Заступник Голови Спілки, Генерал-майор Володимир Барабаш також звернувся до присутніх з промовою. «Кожен з нас, – зазначив він, –  свого часу залишив частину життя, свого здоров’я та щастя на території республіки Афганістан. Минуло 30 років, і багато з нас, я впевнений, згадують ці кілька важких років, проведених в умовах війни у цій країні, як одні з найважливіших у своєму житті.»