Олександр Семенко відвідав VII «Книжковий Арсенал»

 

В Києві проходить всесвітньовідомий український книжковий фестиваль, що зібрав близько 200 українських письменників і 100 гостей з 31 країн світу. В рамках фестивалю проходять презентації міжнародних, дитячих, музичних та професійних програм, проводяться спеціальні тематичні майданчики, візуальні проекти і виставки.

Голова політичної партії «ТРИБУНАЛ» зупинився біля стенду київського видавництва  «ЛАТ&К” і поспілкувався з головним редактором Віктором Бихуном. Олександр Семенко відмітив цьогорічні перлини видавництва:  книгу про княгиню Анну Ярославну «Анна. Дилогія» та ексклюзив від Володимира Соколовсього «Письма к сестре или Киевские каникулы академика М.Врубеля». Також Голові сподобались унікальна «Абетка» в чотирьох томах від Цуріка Д.В. та драмована трилогія Пантелеймона Куліша з неймовірно красивими ілюстраціями  видавництва “Оберіг часу”.

«Книга – це нескінченне джерело знань, – говорить Олександр Семенко, – натхнення і розрада для людини. У книгах укладені відповіді на всі питання. Кожна прочитана книга формує світогляд і життєві цінності. Радію, коли бачу навколо розумні молоді обличчя. Вітаю всіх, хто зумів знайти бажану книгу й доповнити нею свою книжкову скарбничку.»