Олександр Семенко – Росії: Спочатку поверніть Крим, а потім повертайтесь до ПАРЄ

Республіканська партія «ТРИБУНАЛ» вітає прийняту ухвалу Верховної Ради, яка закликає Парламентську асамблею Ради Європи не повертати повноваження російській парламентській делегації в ПАРЄ, яких вона була позбавлена за агресію РФ проти України.

Голова РП «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко підкреслює, що поновлення повноважень російської делегації не може відбуватись без істотних кроків Росії в питаннях деокупації українських територій: Криму та частини Донбасу.

РП «ТРИБУНАЛ» розцінює намагання Росії у будь-який спосіб повернутись до зали ПАРЄ як негативний прецедент для недотримання державами-членами організації зобов’язань перед Радою Європи. А це, у свою чергу, може негативно позначитись на авторитеті цієї міжнародної організації, яка завжди позиціонувалась як захисник основ демократії, верховенства права, дотримання прав і свобод людини.  

Голова РП «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко звертається до народних депутатів України – членів української делегації в ПАРЄ вимогою посилити взаємодію з колегами-парламентаріями з інших країн, представлених в Асамблеї, з метою донесення позиції України та збереження авторитету Ради Європи.