Олександр Семенко про важливість створення антикорупційної системи в Україні в ефірі ТБ-7

Державу і владу створили люди, тому найпершим і найважливішим орієнтиром для ведення політики мають стати громадяни та їх захист. Проблема ведення політики в Україні полягає в пусканні на самоплив державних процесів та повної відсутності контролю за  вельможами. Останні дбають тільки про власне збагачення та можливість нажитися на українцях. Саме через їхні примхи простоюють без роботи промислові та оборонні підприємства, а Державний концерн «Укроборонпром» став одним з найбільш корумпованих, що здійснює відмивання грошей через штучні замовлення техніки.

«Керівники державних контролюючих органів заявляють, що 40% коштів від митних зборів осідають в кишенях посадовців, – говорить Олександр Семенко. — Як вони можуть про це розповідати, не назвавши конкретних осіб? Я називаю це голослівним піаром».

Так відбувається через те, що можновладці знаходяться у рабстві в олігархів, які, відраховуючи їм певні суми, підвищують їх покірність. Поповнення бюджету відбувається з кишені споживачів: через підвищення житлово-комунальних тарифів, цін на продукти, проїзд тощо.

«Ефективність ведення політики та роботи будь-яких організацій неможлива без високого рівня самоорганізації, саме тому ми наполягаємо на введені автоматизованої системи перевірки ризиків. Звичайно, олігархічним найманцям її вводити буде не вигідно, адже вони звикли жити на крадіжках впродовж 28 років! Однак це можливо! Живуть же якось 20 передових країн світу. Чому б не взяти з них приклад?» – зазначає Олександр Семенко.

Політична партія «ТРИБУНАЛ» наполягає на важливості створення антикорупційної системи в Україні та чіткого визначення єдиної суми штрафів в роботі Антимонопольного комітету, щоб не допустити подальших відмивань коштів державного призначення.