Олександр Семенко поклав квіти до Стіни пам’яті та скорботи

Сьогодні, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Голова Партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко  поклав квіти до Стіни пам’яті та скорботи Меморіального комплексу загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

«Для кожного з більш ніж 600 тисяч тих, хто служив в Афгані, вона була і залишається своєю, – відзначає Олександр Семенко. У рідні домівки не повернулися 13 тисяч 833 молодих людей колишнього Радянського Союзу, 312 – пропали безвісти, доля 330 – невідома. А скільки понівечених душ і тіл на рахунках тієї війни? Сьогоднішня дата ще раз нагадує всім нам наскільки руйнівними стають наслідки війни для людських доль. Ще раз згадаємо ветеранів та виявлятимемо розуміння до тих для кого вона триває й досі. У спогадах, снах і думках.»

Найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Президія Центральної Ради Партії «ТРИБУНАЛ» розділяє невгамовний біль тих родин, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка. Сьогодні вся світова спільнота і, зокрема, ЄС мають докласти зусиль до завершення конфліктів, які сьогодні мають місце в Європі через російську  імперську експансію. Лише мирний розвиток держав і націй стане запорукою економічного зростання, підвищення добробуту, поліпшення безпеки навколишнього середовища.