Наше майбутнє

Політична партія «ТРИБУНАЛ» вважає, якщо Україна слідуватиме стратегії конкуренції, здійснить основні заходи, необхідні для уникнення дефіциту бюджету та проведе основні системні структурні реформи, вона зможе зупинити економічний спад і відновити зростання впродовж 8-12 місяців.

Момент початку і темпи такого росту залежатимуть від швидкості та якості необхідних системних реформ, що, зі свого боку, сприятиме зростанню довіри до України у плані розміщення інвестицій, її здатності знову здобути доступ до міжнародних ринків приватного капіталу, а також її можливості мати більшу підтримку з боку міжнародних фінансових інституцій.

Для цього необхідно вже зараз розпочати виконання програми сталого розвитку України, структурних реформ, а також паралельне введення автоматизованої системи аналізу ризиків у всіх структурах державного управління та у недержавному секторі господарювання, що унеможливить корупцію. І, якщо Україна виконає більшу частину цієї програми найближчим часом, то вона (а так має бути) до 2020 року досягне поставленої мети – стрімкого підвищення ВВП на душу населення порівняно з 2018 роком.

Для України є лише один можливий шлях підняття рівня життя кожного українця – це виробництво в державі продукції, орієнтованої на експорт. А сировину, вміст надр та інші корисні копалини слід категорично заборонити експортувати. Необхідно виконати все, що передбачено в програмі сталого розвитку України (що розроблена вченими Національної академії наук України, які є членами політичної партії «ТРИБУНАЛ» та її прихильниками), запустити конкурентоспроможну на міжнародних ринках економіку, в основі функціонування якої була б ініціатива приватного сектору. Це є можливим, а для цього нам, українському народу, необхідно негайно здійснити наступні докорінні зміни:

1) реструктурувати сектори виробництва, провести оцінку всього майна (яке сьогодні за безцінь віддається в руки олігархам та окремим кримінальним угрупованням);

2) провести кадастрову оцінку землі (на основі європейських цін, інакше селяни будуть рабами);

3) створити земельний банк (який забезпечить доступне кредитування фермерів та дрібних агровиробників);

4) створити земельний комітет (що має регулювати та здійснювати контроль за землями як державного, так і приватного сектору).

Це перші кроки до успіху.

Сьогодні основне завдання полягає в тому, щоб досягти національної єдності! Нам всім потрібно усвідомити необхідність здійснення реформ, а далі якомога швидше втілити їх в життя – інакше буде згаяно ще більше часу, а соціально-економічна ситуація в країні ще більше ускладниться. Фундаментальні структурні зміни – процес жорсткий, але вони мають бути максимально безболісними для українського народу та нещадними до олігархів.

Після проведення відповідних реформ перед Україною відкриються блискучі перспективи і ми будемо спроможні подолати як внутрішні, так і зовнішні загрози.


Голова політичної партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко