Мітинг ветеранів силових структур під Кабміном

Ті, хто охороняв спокій українців, досі отримують мізерну пенсію

22 листопада в Києві біля Кабінету Міністрів України відбувся мітинг ветеранів силових структур і військових пенсіонерів, на який було запрошено голову громадської організації «ТРИБУНАЛ УКРАЇНИ», голову робочої групи Координаційної ради ветеранських громадських об’єднань України Олександра Семенка.

Зібрання обумовлене відсутністю в нещодавно прийнятому Законі України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» статті щодо перерахунку пенсій для колишніх працівників силових та спеціальних структур України.

Під час свого виступу Олександр Семенко звернувся до присутніх: «…Нам усім важко. Набридло дивитись на беззаконня! Закони, що приймаються – не виконуються! Але ми маємо рухатись вперед. У рішеннях влади мають бути присутні як розум, так і душа! …Ми прагнемо не лише зміни керівників при владі, а прагнемо змінити систему управління в державі. Коли буде змінена система – буде змінене наше життя!…»

За результатами численних виступів на багатотисячному мітингу сформовані вимоги щодо невідкладного врегулювання питань належного пенсійного забезпечення колишніх співробітників силових структур України. Звернення ветеранських організацій в цей же день передані до Верховної Ради, Кабміну, Президента України та РНБО.

Ветерани зазначили, що, при відсутності позитивних рішень влади у стислі терміни, вони будуть змушені перейти до активних масових заходів як у Києві, так і в усіх регіонах України.

Нагадуємо, що Олександр Семенко також є головою робочої групи Всеукраїнського союзу громадських об’єднань учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів при ДСУСВВУАТО, президентом громадської організації Української асоціації ветеранів та пенсіонерів ГУБОЗ МВС України «ЄДНІСТЬ» та головою політичної партії «ТРИБУНАЛ».