Мільйонери Укрпошти “вбивають” друковані ЗМІ країни

За даними Національної спілки журналістів України, у минулому році 32 співробітники “Укрпошти” отримали зарплату понад мільйон гривень кожний! І це на державному підприємстві, яке позиціонує себе як збиткове!
Найбільша зарплата у заступника генерального директора з фінансів «Укрпошти» Олександра Чернявського, вона складає понад 543 тисячі гривень на місяць. «Найбіднішою» зі списка найбагатших в «Укрпошті» виявилась Тетяна Шкрюм, директор з адміністративного забезпечення – 83 651 грн на місяць. Відповідно за рік подібні суми заплат окремих співробітників «Укрпошти» виливаються в мільйони.
Грабіжницька політика, а не партнерське відношення «Укрпошти» та суттєве зростання цін на газетний папір – ось головні чинники, які призводять сьогодні до знищення ринку друкованої преси в Україні. Багато газет через несвоєчасну доставку та постійне підвищення вартості поштових послуг втрачають читачів, а також змушені скорочувати обсяги видань. «Тільки в цьому році «Укрпошта» двічі підвищувала тарифи на свої послуги, що лягає непомірним тягарем на друковані видання, особливо, коли мова йде про невеликі районні газети», – зазначає Олександр Семенко.
Республіканська партія «ТРИБУНАЛ» підтримує Національну спілку журналістів України у рішенні терміново створити робочу групу з представників Президента України, Уряду, Верховної Ради і НСЖУ для реагування на критичну ситуацію з поштовою доставкою преси для вироблення протекціоністської державної політики щодо українського друкованого інформаційного простору.