«Легальний» грабунок України Російською Федерацією. Як знайти вихід?

Після розпаду Радянського Союзу Росія продовжувала негласно тиснути на країни пострадянського простору, ігноруючи засади та правила міжнародних норм. Згодом цей факт підтвердила і російська Дума, яка в 2015 році офіційно скасувала причетність Росії до міжнародного права. Норми, відхилені Думою, значаться в Праві як імперативні, тобто такі, що не допускають ніяких відхилень від установленого переліку прав та обов’язків суб’єктів і вимагають категоричного дотримання прописаних в них правил поведінки. Відмова від такого порядку означає його пряме порушення та попередження решті країн бути готовими до хаосу! І наступні дії Росії – пряме цьому підтвердження.

За роки військового негласного втручання в Україну Росією було порушено:

Статут ООН, Гельсінський договір, Будапештський меморандум (гарантії безпеки України у зв’язку з нерозповсюдженням ядерної зброї), власних міждержавних договорів: умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28.05.1997 року; Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 31.05.1997 року; Договір між Україною і Російською Федерацією про українсько-російський державний кордон від 28.01.2003 року, Договір про зону вільної торгівлі СНД, скасованого Росією з 2016 року; Положення і вимоги Світової організації торгівлі — СОТ.

У ході війни Україну було «легально» пограбовано Російською Федерацією, не кажучи вже про контроль та використання її наземних, підземних, водних та повітряних ресурсів. З окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей вивезено основну частину технічної документації, велику кількість обладнання виробничих і оборонних підприємств, а також енергетичних та промислових об’єктів державного значення. Крім того, привласнено права на заводи, транспортні магістралі, пам’ятки історії.

Подальше розгортання російського свавілля на Донбасі остаточно виснажить нашу країну, а затягування цього питання поставить під загрозу євроатлантичні та особисті перспективи України як держави. ЯК ЗНАЙТИ ВИХІД? Питання риторичне.

 

Вступити до Партії