Реальна допомога Краматорському спорту

У місті Краматорськ Донецька територіальна організація політичної партії “ТРИБУНАЛ” допомогла обладнати зал для тренувань спортивного клубу “Кайдзен”.

image1

Цей клуб існує на громадських засадах і має на меті розвивати спортивну культуру у невеликих містечках та селищах. До того ж це єдиний осередок для занять спортом на найближчі чотири населених пункти.
Як розповів головний тренер клубу Геннадій Дереза, профілюючий вид занять – карате шотокан, також є секції пейнтболу і навіть групи танців

vpeq77mcdew
Але, як і більшість таких проектів, “Кайдзен” потребує уваги та допомоги. Один із залів спортивного клубу знаходиться на околиці міста – у селі Малотаранівка, і стабільно залишається поза увагою місцевих чиновників.

– Як тільки клуб звернувся до нас по допомогу, ми відразу почали шукати можливість допомогти в такій важливій справі, – розповідає керівник територіальної організації політичної партії “ТРИБУНАЛ” Бахши Мінасов, – Тим більше, що одним з головних напрямків діяльності партії є розвиток і популяризація спорту та здорового способу життя. Тож наша партія і відгукнулася та допомогла спортсменам – придбала шведську драбину, письмовий стіл та необхідний спортивний інвентар.
У залі займається три групи карате і три групи танців, тому було вирішено допомогти таким інвентарем, який був би корисний всім цим групам, – зазначає партієць, – ми і надалі будемо сприяти розвитку спорту, бо, особливо в цьому регіоні, спортивне життя переживає певну кризу – велика кількість фахівців через війну покинули країну, розірвані спортивні зв’язки з клубами, важко організовувати змагання.

Бахши Мінасов зауважив, що територіальна організація політичної партії “ТРИБУНАЛ” своїм прикладом роботи по популяризації серед молоді здорового способу життя, закликає місцеву владу звернути увагу на проблемні зони краю.