Голова Партії «ТРИБУНАЛ» та ГС “Рух ветеранів і пенсіонерів» Олександр Семенко вітає військових пенсіонерів з виграною у суді справою проти Кабінету Міністрів України

Сердечно вітаю ветеранів та тих, хто брали участь  судових засіданнях 6-го Апеляційного Адміністративного Суду м.Києва зі спільною перемогою! Суд щодо захисту прав і свобод ветеранів – виграний. І це правильно! Україна має знати, що є порядні люди в судах, і такими вони й мають бути!  Адже суди мають стояти на захисті прав громадян України, а не  олігархічних кланів. Я сподіваюсь, що так буде й надалі! Вітаю всіх нас! Не сидіть не складайте руки, боріться! Боріться не тільки за себе а й за своїх дітей, за державу! Україна є і буде! Вітаю ще раз!

Партія «ТРИБУНАЛ» та Громадська спілка “Рух ветеранів і пенсіонерів» висловлюють особливу вдячність правозахисникам Поставитюку В.В., Савченку В.М., Оксюті В.О., Тимофієву А.Є., Малюзі А.В., а також окремим активістам різних організацій та спілок України за мужність і натхнення в нашій солідарній боротьбі за права військовослужбовців, звільнених в запас і відставку. Висловлюємо також особливу вдячність суддям Апеляційного Суду України за сумлінне виконання обов’язків судді,  волю та високу громадянську свідомість, що дає надію вірити в те, що  в Україні  суди можуть належним чином захищати права своїх співгромадян від протиправних дій органів влади.