Голова Партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко взяв участь у відзначенні 30-ти річчя з Дня виведення радянських військ з Афганістану у Голосіївському районі столиці

Сьогодні в Голосіївському районі м. Києва за організаційного сприяння Партії “ТРИБУНАЛ” відбулось відзначення 30-ти річчя виведення радянських військ з Афганістану.

На зустріч з ветеранами завітав голова Партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко, який поділився своїми спогадами про подію, про те, як афганська війна торкнулася його родини. Голова партії, який також очолює ГС «Рух ветеранів і пенсіонерів» поділився планами забезпечення житлом ветеранів, які й досі перебувають на квартирній черзі, про заходи які вживає партія і він особисто для фінансування програми будівництва житла за кошти міжнародних фондів.

У зустрічі також взяли участь: заступник голови Партії «ТРИБУНАЛ» Микола Молотков, голова київської міської організації партії Ігор Масловський, заступник голови міської організації партії Анатолій Бабич, голова Голосіївської районної організації партії, голова Спілки Афганців Голосіївського району м.Києва Євгеній Єпіфанов.

По завершенні офіційної частини відбувся концерт для ветеранів Афганістану.