Дорожня карта

завантажити ДОРОЖНЮ КАРТУ (pdf)

 

Система державного управління, на базі якої відбувалась розбудова Української державності, була майже повністю запозичена у СРСР колишніми комуністично-партійними функціонерами, які згодом зрослись з кримінально-олігархічними кланами країни. За 25 років незалежності України ця система призвела до руйнації державності, нечуваного розквіту корупції, зубожіння громадян, нівелювання основоположних принципів правової держави, нехтування її основного закону – Конституції України. Громадяни не відчувають підтримки держави. Всі позитивні реформи в країні відбуваються тільки на словах і не знаходять свого відображення у конкретних заходах або діях.

Сьогодні в Україні боротьба олігархічних кланів між собою за власність та владу викликала нестабільність і хаос у всіх сферах життя країни та привела до ВІЙНИ. Куди б ви не звернулися в державі – від суду до лікарні, поліції чи адміністрації – вас скрізь чекає несправедливість, байдужість і зневага!

Влада наскрізь корумпована, а її дії часто є кримінальними. Влада стала паразитом на тілі суспільства, рівень життя купки багатіїв, які криються за нею, незрівнянні з можливостями основної маси населення країни. 140 найбагатших сімей в Україні володіють майном в 890 млрд. грн., що зіставно із 70 відсотками ВВП і дорівнює двом річним консолідованим бюджетам країни. Подальшого грабунку населення далі терпіти не можна!

Політична партія «ТРИБУНАЛ» поставила перед собою завдання подолання відчуження держави від людини і людини від держави, для чого необхідно усунути від влади олігархічні клани, залучити населення до активної участі у справах держави, суспільних відносинах, провести глибоку реструктуризацію економіки, перейти на європейську модель політики, управління, заробітної плати і оподаткування.

Виходячи з цього, Партія «ТРИБУНАЛ» конкретизує свою програму у вигляді спеціального документу «Дорожня карта України», у якому відображено інтереси мільйонів наших громадян різних верств – робітників, підприємців, вчителів, лікарів, інженерів, вчених, студентів, пенсіонерів, селян, працівників культури, правоохоронців, військовослужбовців.

Виникає цілком закономірне запитання: ЩО Ж РОБИТИ? Відповідь може бути лише одна. НІХТО НАС НЕ ПОРЯТУЄ КРІМ НАС САМИХ. ЛИШЕ АКТИВНА УЧАСТЬ ВСІХ ГРОМАДЯН У ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ КРАЇНИ Є ТИМ ЄДИНИМ ПОРЯТУНКОМ, ЩО ВРЯТУЄ НАШУ УКРАЇНУ.

УКРАЇНІ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНА ПОЛІТИЧНА СИЛА НАРОДНОГО СПРЯМУВАННЯ!

Тому цією силою має бути і буде спільнота свідомих Українців, об’єднаних під знаменами політичної партії «ТРИБУНАЛ». Ми звертаємося до Вас із закликом приєднуватися до політичної сили «ТРИБУНАЛ». Тільки об’єднавшись і діючи рішуче Українське суспільство зможе здолати корупціонерів-олігархів, які знищують НАШУ ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ.

 

ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ Є НАРОД

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!