Дорожня карта Партії зміцнить авторитет військових

Ми свідомі того, що докорінні зміни в системі забезпечення обороноздатності України можливі лише за умови системної роботи на найвищому рівні. Тому політична партія «ТРИБУНАЛ» у своїй Дорожній карті приділила значну увагу крокам, які дозволять зміцнити авторитет українських військових у світі та значно покращити матеріальне становище Збройних Сил України.

Ми пропонуємо:
Приділити особливу увагу створенню та вдосконаленню системи виробництва зброї та самих видів зброї. Тим більше, що і промислових потужностей, і кадрового та інтелектуального потенціалу нашій країні вистачає.
Посилити кримінальну відповідальність за протидію законним вимогам військовослужбовця і тим самим підвищити його соціальний статус в суспільстві.Зміцнити ЗСУ шляхом відновлення патріотичної початкової військової підготовки в системі середньої та вищої освіти, а також системи резерву фахового рівня для офіцерів запасу й спеціалістів найбільш важливих військово-облікових спеціальностей, а також за рахунок якісного підбору військовослужбовців на контрактній основі.
Забезпечити розробку та участь у зовнішньополітичних проектах безпеки глобального й регіонального рівнів.
Надважливим завданням сьогодні є також визнання й покарання винних у кримінальних правопорушеннях, що кваліфікуються як державна зрада. Такі особи повинні позбавлятися всіх звань, державних нагород, рангів державних службовців та пенсійного забезпечення.
Для підвищення відповідальності в прийнятті рішень, що стосуються обороноздатності країни, мають бути задіяні та персоніфіковані статті Кримінального кодексу України, що стосуються державної зради.
Обрання курсу, окресленого в Дорожній карті політичної партії «ТРИБУНАЛ», дасть змогу Збройним Силам України розвиватися та укріплювати свою славу в міжнародному співтоваристві. Центральна рада Партії переконана, що ці положення стануть рушійною силою докорінних змін в державі. Закликаємо всіх небайдужих українців приєднатися до реалізації цих кроків!