Модернізація енергетики – складова турботи держави

 

В кожному своєму зверненні, заяві чи статті Республіканська партія «ТРИБУНАЛ» порушує питання важливості захисту державою громадян в усіх сферах життя: від правової до комунальної.
Сьогодні команда Партії «ТРИБУНАЛ» має конкретний план модернізації українських енергетичних комплексів. Так, зокрема, між Республіканською партією «ТРИБУНАЛ» та американською компанією «Dаrbу Holdings» LLS було підписано Меморандум про співпрацю. Уряд України підтримав цю ініціативу.
Світовий досвід переконує в необхідності максимального доступу джерел енергії та енергогенеруючих потужностей до споживача. Це, безперечно, стосується й відновлювальних джерел енергії, які вже давно слугують суспільному благу у цивілізованих та економічно розвинутих країнах світу. Частка енергії, отриманої з відновлювальних джерел, вже сьогодні в енергобалансі вищезгаданих країн складає 20-25% і енергополітика цих держав спрямована на неухильне зростання частки цієї «чистої» енергії.
На думку Голови Партії Олександра Семенка зазначені технології повинні бути присутні більш масово і в Україні та працювати на благо її народу. Це особливо актуально в наших умовах, коли на штучному завищенні цін і тарифів на електроенергію, газ і тепло збагачуються недобросовісні «ділки» – чиновники та наближені до влади бізнесмени. Альтернативні джерела енергії, до яких, зокрема, відносять енергію сонячного випромінювання, теплопровідності ґрунту, підземних вод та енергію вітру можуть забезпечити освітлення, опалення та гаряче водопостачання будь-яких об’єктів.
Завдання влади – захищати свій народ! Ми маємо розвивати енергетичний напрямок економіки держави з турботою про людей, які сьогодні у своїй більшості перебувають на межі виживання, та задля того, щоб Україна використала можливість розділити успішний досвід світової спільноти у використанні відновлювальних альтернативних джерел енергії.