День скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу

Тернистий шлях до поновлення справедливості та повернення до рідної землі триває й досі!

Насильницьке переселення людей за межі певної території – найдавніший метод боротьби за владу.  Поширюючи біль та страждання в такий спосіб, узурпатори обрікають самі себе на ще більшу ненависть та опір, що дають потужній зворотній ефект.

Всього за три доби, з 18-го по 20-те травня 1944 року, Радянською владою силоміць товарними потягами було вивезено більше чверті мільйона кримських татар з рідного Криму. Незважаючи на те, що 1989 року Верховною Радою СРСР ця депортація була визнана незаконною, багато хто вже ніколи  не повернувся під кримське сонце: до пахощів кипарису та ялівцю, солоного вітру узбережжя й неосяжних краєвидів.

Тернистий шлях до поновлення справедливості та повернення до рідної землі триває й досі! Українці завжди підтримували кримських татар в боротьбі за мир, суверенність та відродження роду. Бо не з чуток знали, якими кровожерливими є російські амбіції з нав’язування своєї політики та загарбання чужих територій ціною мільйонів життів.

Політична партія «ТРИБУНАЛ» висловлює найглибші співчуття всім рідним депортованих та замучених служителями сталінського режиму кримськотатарських синів і доньок.