Чи вплинуть разові пенсійні надбавки на покращення життя українців-пенсіонерів?

За ініціативою Президента, Міністерством соціальної політики України було виділено додаткові кошти до пенсійних виплат громадян. Каверза у тому, що виплати будуть лише одноразовою акцією, щоб вплинути на електоральні настрої та симпатії. Для покращення економіки цього замало.

На виплати пенсіонерам планують витратити 2,2 мільярди гривень від митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації.

«Цю виплату можна було б зробити більш системною, зважаючи на те, що більшість людей у країні живуть на пенсії розміром у  2000 гривень! – зазначає Голова Партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко. Не до кінця зрозуміло, на яку саме кількість пенсіонерів вона розрахована? Якщо 2,2 мільярди розділити на 1200 гривень – виходить близько 1,8 мільйонa. Отже всього 13% пенсіонерів отримають ці гроші! А які ж критерії відбору  на ощасливленння?»

Найбільше видає обман, те що виплати проходитимуть у два етапи, які збігаються з першим та другим турами президентських виборів.

Президія Центральної Ради Партії «ТРИБУНАЛ» звертається до Уряду та  Президента, якого обере народ, звернути увагу на стан Пенсійного фонду України та напівжебрацьке життя наших співвітчизників пенсійного віку. Вважаємо за необхідне кардинально переглянути законодавство у сфері  пенсійного забезпечення та чітко окреслити ймовірні додаткові джерела наповнення ПФУ для гідного життя українських пенсіонерів.