Бути з народом, це бути його частиною. Олександр Семенко з громадою Переяслав-Хмельницькoго.

На фото зліва направо: Голова Переяслав-Хмельницької районної організації Партії «ТРИБУНАЛ» Сергій Бовтрюк, Керівник Проекту «Соціальний захист людей в Україні» Тетяна Федонюк, Голова Республіканської партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко, Голова Київської територіальної організації Партії «ТРИБУНАЛ» Андрій Гетьман,  Голова Переяслав-Хмельницької міської організації Партії «ТРИБУНАЛ» Тетяна Чайка, заступник Голови Київської територіальної організації Партії «ТРИБУНАЛ» Володимир Мусійко.

2 серпня з робочою поїздкою Голова Республіканської партії “ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко відвідав Переяслав-Хмельницький.  Зустріч проходила в затишному Народному центрі культури. Поспілкуватися з Головою Партії прийшли: члени Партії та її прихильники, а також мешканці міста, майбутні виборці. Тетяна Чайка, голова міської організацій Партії привітала Голову та всіх присутніх у залі та висловила підтримку тим добрим справам, що робить і планує зробити партія для України та її народу. Сергій Бовтрюк, голова районної організацій Партії звернувся до присутніх: «Я завжди ухилявся від будь-якої політичної діяльності, ви ж мене знаєте, але тепер бачу, що іншого виходу немає. Мій вибір випав на порядних і чесних людей, яких я зустрів у «ТРИБУНАЛі». Я повірив їм і не прогадав. Ви ж бачите, що сьогодні Україна стоїть на межі, людям дедалі стає все складніше зводити кінці з кінцями. Тож якщо не займатися політикою, то вона почне займатись нами. Тому, хто, як не ми, мусимо взятися до спільної справи і здолати беззаконня!» – зазначив він.

Між Головою Партії та аудиторією відбулась відкрита розмова: чесний й відвертий обмін думками про українське сьогодення та майбутнє.

Олександр Семенко висловив занепокоєння щодо масового виїзду українців на роботу та проживання за кордон, звинувативши олігархів, які не бачать власної вигоди у поліпшенні для українців умов проживання на батьківщині, та й взагалі їм нічого не вигідно поліпшувати. В жодних сферах! Стабілізація економіки, соціальний захист, налагодження ринкових відносин – забере у них ласий шматок з оборудок, що осідає в їхніх кишенях. Більшість з них зі своїми родинами не живуть в Україні, а тільки здійснюють управління з-за кордону своїми корпораціями та корупційними схемами.

Голова Республіканської партії «ТРИБУНАЛ» повідомив аудиторії, що насувається «повзуча» приватизація атомних електростанцій. Адже збувши їх за безцінь, держава не тільки втратить один з основних енергетичних ресурсів забезпечення життєдіяльності, а й, можливо, свою міць, яка ще «жевріє» в цих енергоблоках. Та ж проблема стосується і кадастрової переоцінки землі та ряду споруд державного майна,  які хочуть розпродати за «копійки», а натомість – нічого. Така політика веде в нікуди: в порожнечу, вакуум та врешті-решт в морок.

Голова поділився з присутніми розповідями, як він прийшов до Партії та став її лідером. Він також повідомив про підтримку та організаційне оформлення Ветеранського Руху в Україні, про проблеми ветеранів та інших людей, які стикаються з несправедливістю правлячої системи.

Олександр Семенко окремо спинився на проблемах простих українок, їх важкого життя,  підвищеної відповідальності за родину, а також, що нерідко буває, відсутністю підтримки від чоловіків, котрі не витримали тягаря важких умов побуту, безробіття і безгрошів’я та піддалися спокусі «зеленого змія».

З аудиторії до Голови Партії лунало багато запитань. Наводимо деякі з них.

Інна Марченко, громадський активіст, фахівець з питань благоустрою міста поцікавилася, хто фінансує Партію «ТРИБУНАЛ»?

Олександр Семенко: «Я почну з того, як я став Головою політичної Партії. Партію «ТРИБУНАЛ» створили підприємці середньої ланки бізнесу. До її лав мене привів родич, мій дорогий брат, якого не стало  в цьому році, перший космонавт Незалежної Україні – Леонід Каденюк. Пам’ятаю, як написав на двох сторінках свої погляди на подальшу розбудову держави, про що й сповістив її засновників. Дуже переживав, що підприємці з різних регіонів України, з притаманними їм особливостями, можуть не сприйняти мій відчайдушний план. Але сталося навпаки: вони запросили мене очолити «ТРИБУНАЛ» та дати слово, що я не відступлю. І далі ми разом продовжили роботу. Партію я очолюю три роки. І весь цей час плекаю її, як дорогу моєму серцю дитину. Хочу бачити, як вона міцнішатиме, виправдовуватиме своє покликання – служити людям, приносити багато користі для нашої країни. Щодо коштів, то в нас немає грошей на яскраву рекламу та «бігборди». Партійні та благодійні внески витрачаються лише на найнеобхідніше: нагальні потреби, поїздки для спілкування з вами тощо.»

Надія Приймаченко, пенсіонерка: «Як ви ставитеся до впровадження реформ в Україні?»

Олександр Семенко: «Так не можна робити реформи. Реформи не приносять успіху, коли їх ціною є знищення попередніх важливих складових тієї чи іншої сфери. Тим паче, коли мова йде про їхнє співвідношення з реаліями народу! Я пропоную поетапне введення нових правил. Це дасть змогу оцінити їх респектабельність на початку, без шкоди для цілої системи вибудуваних  роками механізмів. Як говорять: «Ламати – не будувати».

Андрій Черновський, представник міської громадської організації: «З ким будете об’єднуватися, щоб подолати корупцію?»

Олександр Семенко: «Тут потрібна надзвичайно сильна «рука»! Яка б, наче шаблею, відсікла того «корупційного черв’яка», що точить наші душі та країну сьогодні! Саме так це колись зробив президент США Джон Кеннеді. Я чекаю, коли народ покличе. Покличе – зроблю! Коли ж побачу когось сильнішого за мене в цьому напрямку –  буду його підтримувати. Зараз я такої особистості не бачу.»

Анатолій Куценко, безробітний: «Назвіть прізвища тих, хто винен у скруті, в якій опинилась сьогодні наша країна?»

Олександр Семенко: «Я готовий відповісти прямо на Ваше запитання. Найперший винуватець – Леонід Кравчук, а другий – Леонід Кучма, який і привів до влади всю нині правлячу «банду», ставши її очільником – найбільшим олігархом України.» 

На даний час ведуться переговори між Республіканською партією «ТРИБУНАЛ» та керівниками міста та області щодо збільшення кількості робочих місць з достойним розміром заробітної плати та залучення інвестицій в промисловість Переяславщини.

Шановні мешканці Переяслав-Хмельницького та Переяславщини, запрошуємо Вас звертатись з будь-яких нагальних питань та проблем, що вас турбують, до територіальної організації Партії. Дякуємо за теплий прийом та підтримку! Разом переможемо!