Безпрецедентна кількість міжнародних спостерігачів на цьогорічних виборах Президента України. Як це сприятиме вільному волевиявленню та чесному підрахунку голосів?

За всі роки виборів Президента в незалежній Україні, цьогорічна увага представників європейських країн до них набагато більша ніж дотепер.

Серед спостерігачів на президентських виборах, що відбудуться 31 березня 2019 року в Україні, будуть не тільки представники різних країн, але й міжнародних організацій, зокрема, Парламентської асамблеї Ради Європи,  Парламентської асамблеї ОБСЄ та Європейського парламенту.

Найближчим часом до нас мають прибути 700 спостерігачів та 800 представників ЗМІ країн Європи.

Сподіваємося, що така увага зумовлена стабільним партнерством між нашими країнами та подальшою підтримкою України західними партнерами на шляху  євроінтеграції.

Президія партії «ТРИБУНАЛ» висловлює переконання,  що присутність такої великої кількості закордонних журналістів та спостерігачів з європейських країн допоможе проведенню демократичних і прозорих виборів в Україні, а також знизить ймовірність використання адміністративного ресурсу, прямого і непрямого підкупу виборців та посилить довіру громадян до виборчого процесу.